Słownik internauta co to jest? Do czego służy wirtualnej przestrzeni sieci Internet, hobbysta.

Czy przydatne?

Co to jest internauta

Co to jest INTERNAUTA: jeden z dziesiatków mln milosników "podrózowania" w wirtualnej przestrzeni sieci Internet, hobbysta nowego rodzaju, porzucajacy telewizje i spacery na swiezym powietrzu na rzecz penetrowania stronic WWW. I. odzwierciedlaja przekrój calego spoleczenstwa, tak pod wzgledem wieku (od przedszkola az po pózna emeryture), jak i wyksztalcenia i zainteresowan. I. mozna podzielic na swobodnych i konkretnych. Ci pierwsi zwyczajnie daja się "uniesc fali", ci drudzy szukaja w Internecie odpowiedzi na z góry okreslone pytanie (i na ogól znajduja, choc nie zawsze jedna). Zdarzaja się tez przypadki i. uzaleznionych. W pewnych przypadkach i. potrafia dzialac nadzwyczajnie solidarnie i bezinteresownie, pomagajac sobie wzajemnie, a niekiedy wrecz spieszac na ratunek. Liczba i. podwaja się w skali swiata co kwartal.
Wsród i. wciaz przewazaja mezczyzni, w 2000 r. bylo ich o 30 proc. wiecej niz kobiet. Zobacz tez cyberprzestrzen, haker, uzaleznienie internetowe
Jak działa Informacja Przeterminowana:
Co to jest chwilowo nieaktualna na przykład w wyniku opóznien w przenoszeniu uaktualnionych kopii plików miedzy zwielokrotnionymi serwerami plików; 2. wiadomość nieaktualna w wyniku opieszalosci albo internauta co znaczy.
Jak działa Infoseek:
Co to jest w Polsce wyszukiwarka (adres URL: http://infoseek.icm.edu. pl), dostepna między innymi poprzez portal Onet. Oprócz stron WWW obreb przeszukiwan I. obejmuje USENET, FAQ i serwisy informacyjne. Zobacz internauta krzyżówka.
Jak działa Interfejs Blokowy:
Co to jest urzadzenia blokowego, gdzie elementarna jednostka przesylania jest blok. I.b. jest zbudowany ze zbioru procedur wykonujacych operacje wejscia-wyjscia na blokach danych. Wszystkie pamieci dyskowe maja internauta co to jest.
Jak działa ISA:
Co to jest 16-bitowa szyna przygotowana poprzez firme IBM, uznana jako standard przemyslowy laczenia komputerów z urzadzeniami zewnetrznymi. Zobacz tez EISA, MCA, szyna standardowa internauta słownik.
Jak działa ILY:
Co to jest w internetowych pogawedkach IRC skrót wiadomosci, w wolnym przekladzie tlumaczonej na: Dobrze, ze jestes . Zobacz tez mowa skrótów w Internecie, Bonus 1 internauta czym jest.

Czym jest Internauta znaczenie w Słownik programisty I .