Słownik interfejs w jezyku naturalnym co to jest? Do czego służy wydawanych w jezyku naturalnym.

Czy przydatne?

Co to jest interfejs w jezyku naturalnym

Co to jest INTERFEJS W JEZYKU NATURALNYM: mozliwosc komunikacji z komputerem za pomoca polecen wydawanych w jezyku naturalnym obslugujacej go osoby, czesto glosowo; znajduje wykorzystanie w rutynowych zestawach dzialan (na przykład polecenia "otwórz", "zamknij" uzywane w e l e k- t r o n i c z n y c h s e j f a c h, gdzie komputer rozpoznaje nie tylko slowa, ale takze - opierając się na analizy glosu - wypowiadajaca je osobe). Oto wspólczesny sposób na ograniczenie dostepu do Sezamu! I.j.n. ulatwia tez wspólprace z komputerem osobom niepelnosprawnym. Istnieja eksperymentalne i.j.n., gdzie uzytkownik pisze odrecznie polecenia albo przekazuje komputerowi odrecznie pisane notatki. Uproszczone i.j.n. stosuje się w nie wszystkich bazach danych. Zobacz tez zapytanie poprzez przyklad, skaner
Jak działa Internetowe Standardy RFC:
Co to jest raportów okreslajacych standardy obowiazujace w sieci Internet, wyniki pomiarów, pomysly i opisy technik dotyczace w szczególnosci bezpieczenstwa i szyfrowania informacji. Zobacz tez MD5, PEM interfejs w jezyku naturalnym co znaczy.
Jak działa Icon:
Co to jest eksperymentalny jezyk programowania ogólnego przeznaczenia, przygotowany w latach osiemdziesiatych XX w. poprzez zespól R. E. Griswolda z Uniwersytetu w Tucson (Arizona), predestynowany do interfejs w jezyku naturalnym krzyżówka.
Jak działa ISO 10149:
Co to jest standard rejestrowania dzwieku na plytach CD. Zobacz tez plyta dzwiekowa CD, kolorowe ksiegi interfejs w jezyku naturalnym co to jest.
Jak działa Iloczyn Logiczny:
Co to jest operacja logiczna a AND b przyjmujaca wartosc true ( prawda ) tylko wówczas, gdy oba argumenty sa równe true, a wartosc false ( falsz ) wówczas, gdy choc jeden z argumentów równa się false; dokladnie interfejs w jezyku naturalnym słownik.
Jak działa IP:
Co to jest Protocol, bezpolaczeniowy protokól internetowy obslugujacy warstwe sieciowa; pakiety IP moga byc wysylane poprzez siec bez zadnych czynnosci wstepnych; 2. Internet Phone, rodzaj komercyjnej uslugi interfejs w jezyku naturalnym czym jest.

Czym jest interfejs w jezyku naturalnym znaczenie w Słownik programisty I .