Słownik interfejs w jezyku naturalnym co to jest? Do czego służy wydawanych w jezyku naturalnym.

Czy przydatne?

Co to jest interfejs w jezyku naturalnym

Co to jest INTERFEJS W JEZYKU NATURALNYM: mozliwosc komunikacji z komputerem za pomoca polecen wydawanych w jezyku naturalnym obslugujacej go osoby, czesto glosowo; znajduje wykorzystanie w rutynowych zestawach dzialan (na przykład polecenia "otwórz", "zamknij" uzywane w e l e k- t r o n i c z n y c h s e j f a c h, gdzie komputer rozpoznaje nie tylko slowa, ale takze - opierając się na analizy glosu - wypowiadajaca je osobe). Oto wspólczesny sposób na ograniczenie dostepu do Sezamu! I.j.n. ulatwia tez wspólprace z komputerem osobom niepelnosprawnym. Istnieja eksperymentalne i.j.n., gdzie uzytkownik pisze odrecznie polecenia albo przekazuje komputerowi odrecznie pisane notatki. Uproszczone i.j.n. stosuje się w nie wszystkich bazach danych. Zobacz tez zapytanie poprzez przyklad, skaner
Jak działa Internet A Pelnoletnosc:
Co to jest odbija się przekrój zainteresowan przecietnego czlowieka; jej zasoby skrywaja takze symptomy wszelkich dewiacji (na przykład pracoholizmu, który równiez zalicza się do tej kategorii). Z powodzeniem interfejs w jezyku naturalnym co to jest.
Jak działa Inzynieria Wsteczna:
Co to jest zródlowej oprogramowania opierając się na programu binarnego, zwykle i.w. doprowadza do postaci kodu w j. asemblera; otwieranie czarnej skrzynki. Praktykowanie i.w. moze byc sprzeczne z prawem interfejs w jezyku naturalnym definicja.
Jak działa Interfejs Klienta:
Co to jest zestaw operacji, za pomoca których klient moze wywolywac procedury uslugowe serwera interfejs w jezyku naturalnym co znaczy.
Jak działa ICL 1900:
Co to jest hist.] seria stacjonarnych komputerów angielskich, wytwarzanych licencyjnie w latach siedemdziesiatych XX w. Polsce, w ZE Elwro we Wroclawiu pn. Odra 1300 interfejs w jezyku naturalnym słownik.
Jak działa ISAM:
Co to jest indeksowanego dostepu sekwencyjnego użytkowana w systemach IBM: maly indeks glówny wskazuje na bloki dyskowe i n d e k s u w t ó r n e g o. Bloki indeksu wtórnego wskazuja na wlasciwe bloki pliku interfejs w jezyku naturalnym znaczenie.

Czym jest interfejs w jezyku naturalnym znaczenie w Słownik programisty I .