Słownik interfejs surowy co to jest? Do czego służy pozwalajacy na pomijanie pamieci podrecznej.

Czy przydatne?

Co to jest interfejs surowy

Co to jest INTERFEJS SUROWY: 1. w systemie UNIX interfejs znakowy urzadzenia blokowego, pozwalajacy na pomijanie pamieci podrecznej bloków. Dzieki i.s. jest mozliwe bezposrednie, niebuforowane przesylanie danych do albo z przestrzeni adresów wirtualnych uzytkownika. 2. dostep do dysków traktowanych jako sekwencyjna tablica bloków, z pominieciem struktur mechanizmu plików, preferowany w nie wszystkich systemach baz danych z uwagi na szybsze dzialanie. Zobacz tez interfejs przygotowany
Jak działa Icon:
Co to jest eksperymentalny jezyk programowania ogólnego przeznaczenia, przygotowany w latach osiemdziesiatych XX w. poprzez zespól R. E. Griswolda z Uniwersytetu w Tucson (Arizona), predestynowany do interfejs surowy co to jest.
Jak działa ISA:
Co to jest 16-bitowa szyna przygotowana poprzez firme IBM, uznana jako standard przemyslowy laczenia komputerów z urzadzeniami zewnetrznymi. Zobacz tez EISA, MCA, szyna standardowa interfejs surowy definicja.
Jak działa IIOP:
Co to jest srednio wydajny protokól zamiany miedzy brokerami obiektów w standardzie CORBA, przygotowany poprzez konsorcjum OMG standaryzowany w wersji CORBA 2.0 w lipcu 1995 r. Kazdy broker zamówien obiektowych interfejs surowy co znaczy.
Jak działa Internet A Propagowanie Idei, Wierzen, Przekonan:
Co to jest wolna trybuna zamiany pogladów w skali niespotykanej w historii. W cyberprzestrzeni koegzystuja skrajne swiatopoglady, własne reprezentacje maja rzady, partie, koscioly, stowarzyszenia, spółki i interfejs surowy słownik.
Jak działa Indeks:
Co to jest do wartosci bazowej w trakcie obliczania adresu rozkazu albo danej, na przykład elementu wektora; 2. plik bazy danych umozliwiajacy odnajdywanie informacji w innym, katalogowanym pliku. Katalog interfejs surowy znaczenie.

Czym jest Surowy Interfejs znaczenie w Słownik programisty I .