Słownik interfejs gniazd co to jest? Do czego służy w systemie UNIX, umozliwiajacy lacznosc za.

Czy przydatne?

Co to jest interfejs gniazd

Co to jest INTERFEJS GNIAZD: standard interfejsu komunikacji miedzyprocesowej użytkowany w systemie UNIX, umozliwiajacy lacznosc za pomoca logicznych gniazd, obslugiwanych programowo w sposób podobny do interfejsu plików za pomoca zbioru wywolan systemowych (socket, bind, listen, accept, select, sendto, recfrom, read i write)
Jak działa ISA:
Co to jest 16-bitowa szyna przygotowana poprzez firme IBM, uznana jako standard przemyslowy laczenia komputerów z urzadzeniami zewnetrznymi. Zobacz tez EISA, MCA, szyna standardowa interfejs gniazd co znaczy.
Jak działa ISAM:
Co to jest indeksowanego dostepu sekwencyjnego użytkowana w systemach IBM: maly indeks glówny wskazuje na bloki dyskowe i n d e k s u w t ó r n e g o. Bloki indeksu wtórnego wskazuja na wlasciwe bloki pliku interfejs gniazd krzyżówka.
Jak działa If:
Co to jest strukturalna powodujaca warunkowe wykonanie innej dyrektyw, majaca nastepujaca budowe: if warunek then dyrektywa. Czlon zawierajacy instrukcje jest realizowany tylko wówczas, gdy warunek jest interfejs gniazd co to jest.
Jak działa Intel 80X86:
Co to jest spółki Intel Corporation, użytkowanych w komputerach osobistych typu IBM PC, poczynajac od roku 1978. Sporo sposród komputerów z procesorami 80x86 wciaz wykonuje własne zadania, takze dzialajac w interfejs gniazd słownik.
Jak działa Identyfikator Ochronny:
Co to jest ciag bitów zwiazany z procesem w systemie Chorus, dziedziczony poprzez mechanizmy potomne, nadajacy się do zastosowania przy sprawdzaniu tozsamosci interfejs gniazd czym jest.

Czym jest Gniazd Interfejs znaczenie w Słownik programisty I .