Słownik Intel 80x86 co to jest? Do czego służy komputerach osobistych typu IBM PC, poczynajac od.

Czy przydatne?

Co to jest Intel 80x86

Co to jest INTEL 80X86: rodzina procesorów spółki Intel Corporation, użytkowanych w komputerach osobistych typu IBM PC, poczynajac od roku 1978. Sporo sposród komputerów z procesorami 80x86 wciaz wykonuje własne zadania, takze dzialajac w sieciach albo jako terminale mechanizmów wielodostepnych. Nastepcami procesorów 80x86 sa procesory Pentium. Zobacz tez mikroprocesory spółki Intel
Jak działa ISA:
Co to jest 16-bitowa szyna przygotowana poprzez firme IBM, uznana jako standard przemyslowy laczenia komputerów z urzadzeniami zewnetrznymi. Zobacz tez EISA, MCA, szyna standardowa intel 80x86 co znaczy.
Jak działa Intranet:
Co to jest siec wewnetrzna, laczaca na przykład komputery w jednym przedsiebiorstwie i jego oddzialach; termin komercyjny. Zobacz tez siec lokalna intel 80x86 krzyżówka.
Jak działa Interfejs Specjalizacji:
Co to jest interfejs miedzy klasa a jej podklasami. Zobacz tez klient, dziedziczenie implementacji intel 80x86 co to jest.
Jak działa I Love You:
Co to jest przenikajacy do komputerów w zalacznikach do poczty elektronicznej obslugiwanej programem Outlook Express. W maju 2000 r. spowodowal w sieci Internet utraty szacowane na kilkanascie mld $. Zobacz tez intel 80x86 słownik.
Jak działa Instrukcja Rozwidlania:
Co to jest fork, za pomoca którego biezacy mechanizm tworzy mechanizm nowy, w systemie UNIX bedacy poczatkowo kopia procesu tworzacego. I.r. przekazuje procesowi rodzicielskiemu identyfikator nowego procesu intel 80x86 czym jest.

Czym jest 80X86 Intel znaczenie w Słownik programisty I .