Słownik instrukcja warunkowa co to jest? Do czego służy dyrektywa (albo równowaznej), uzalezniajaca.

Czy przydatne?

Co to jest instrukcja warunkowa

Co to jest INSTRUKCJA WARUNKOWA: dyrektywa strukturalna o budowie: if warunek logiczny then dyrektywa (albo równowaznej), uzalezniajaca wykonanie podporzadkowanej dyrektyw od spelnienia warunku. I.w. moze miec czlon else zawierajacy instrukcje, której wykonanie nastapi wówczas, gdy warunek nie jest spelniony. Oto przyklad i.w. w jezykach C i Pascal: if (godzina == 17) pora_na_herbate(); else godzina = 17;
Jak działa If:
Co to jest strukturalna powodujaca warunkowe wykonanie innej dyrektyw, majaca nastepujaca budowe: if warunek then dyrektywa. Czlon zawierajacy instrukcje jest realizowany tylko wówczas, gdy warunek jest instrukcja warunkowa co to jest.
Jak działa Internet A Kultura:
Co to jest na kulture jest jednym z w najwyższym stopniu kontrowersyjnych, pobudzajacych do goracych dyskusji tematów wspólczesnosci. Poglady dyskutantów w zaleznosci od kregu kulturowego bywaja wrecz instrukcja warunkowa definicja.
Jak działa Infobahn:
Co to jest infostrada; rzadkie w terminologii informatycznej zapozyczenie niemieckie na wzór autobahn - autostrada instrukcja warunkowa co znaczy.
Jak działa Intersiec:
Co to jest siec wirtualna, zbudowana poprzez polaczenie sieci za pomoca ruterów i bram; podsystem komunikacji zlozony z wielu polaczonych ze soba sieci, dostarczajacy wspólnych srodków komunikacji ukrywajacych instrukcja warunkowa słownik.
Jak działa Interfejs Doprowadzajacy:
Co to jest w programowaniu polaczen komponentów interfejs wejsciowy szablonowych procedur albo metod; nazwa uzywana w analogii do budowy ukladu scalonego. Zobacz tez interfejs odprowadzajacy instrukcja warunkowa znaczenie.

Czym jest Warunkowa Instrukcja znaczenie w Słownik programisty I .