Słownik instrukcja powrotu co to jest? Do czego służy procedury, funkcji albo sposoby, niezbedna.

Czy przydatne?

Co to jest instrukcja powrotu

Co to jest INSTRUKCJA POWROTU: dyrektywa return, powodujaca zakonczenie wykonywania procedury, funkcji albo sposoby, niezbedna wówczas, gdy zakonczenie którejs z tych jednostek programu ma nastapic z pominieciem czesci zawartych w nich dyrektyw. W nie wszystkich jezykach (na przykład w C) i.p. moze zawierac wyrazenie, którego wartosc staje się rezultatem przekazywanym poprzez funkcje, kiedy indziej (na przykład w Pascalu) rezultat funkcji jest ustalany poprzez przypisanie go nazwie funkcji. Zobacz tez wywolanie, wartosc powrotna
Jak działa Indeks Bazy Danych:
Co to jest plik o specjalnej strukturze (na przykład B-drzewa), kojarzacy wartosci kluczy z polozeniem rekordu w pliku bazy danych, sluzacy do przyspieszania przeszukiwania bazy danych. Zobacz tez lista instrukcja powrotu co to jest.
Jak działa Izolacja:
Co to jest srodowiska zewnetrznego; w razie Ä transakcji i. znaczy gwarancje bezkolizyjnego ich wykonywania, tzn. posrednie konsekwencje transakcji nie sa widoczne dla innych transakcji. Zobacz ukrywanie instrukcja powrotu definicja.
Jak działa Instalowanie:
Co to jest zamontowania elementu oprogramowania albo sprzetu w komputerze; i. jest najczesciej realizowana automatycznie poprzez program instalujacy, jednak niekiedy wymaga udzielenia odpowiedzi dotyczacych na instrukcja powrotu co znaczy.
Jak działa ICL:
Co to jest komputerowa, producent komputerów osobistych, stacji roboczych i superkomputerów, wytwórca oprogramowania (między innymi dla banków). W latach siedemdziesiatych dostawca oprogramowania systemowego instrukcja powrotu słownik.
Jak działa Interpolacja:
Co to jest funkcji matematycznej f(x) (której wzór analityczny jest nieznany) opierając się na zbioru punktów (argumentów i wartosci funkcji), zwanych w e z l a m i, za pomoca innych funkcji, latwo obliczalnych instrukcja powrotu znaczenie.

Czym jest Powrotu Instrukcja znaczenie w Słownik programisty I .