Słownik informacja przeterminowana co to jest? Do czego służy opóznien w przenoszeniu.

Czy przydatne?

Co to jest informacja przeterminowana

Co to jest INFORMACJA PRZETERMINOWANA: 1. wiadomość chwilowo nieaktualna na przykład w wyniku opóznien w przenoszeniu uaktualnionych kopii plików miedzy zwielokrotnionymi serwerami plików; 2. wiadomość nieaktualna w wyniku opieszalosci albo niestarannosci ludzi, na przykład niezgodnosc dokumentacji z programami, niezgodnosc komentarzy z kodem, nieaktualne dane statystyczne i tym podobne Zobacz tez zasada GIGO
Jak działa Interfejs Dostawcy Czasu:
Co to jest w systemach rozproszonych zestaw regul umozliwiajacych kontakt z serwerem czasu informacja przeterminowana co to jest.
Jak działa Interakcja:
Co to jest polegajacy na naprzemiennej zamianie informacji miedzy uzytkownikiem a komputerem. Uzytkownik wydaje komputerowi polecenia, których konsekwencje moze na biezaco obserwowac i podejmowac uzaleznione od informacja przeterminowana definicja.
Jak działa Interfejs COM:
Co to jest COM, dostarczajacy zbioru operacji, jednoznacznie identyfikowany za pomoca identyfikatora interfejsu (IID). Z chwila opublikowania i.COM nie podlega zmianom. Nowe wersje interfejsu albo jego informacja przeterminowana co znaczy.
Jak działa Inzynieria Oprogramowania:
Co to jest umiejetnosc przydatna do budowy programów, a szczególnie duzych mechanizmów oprogramowania; obejmuje tworzenie specyfikacji, sposoby programowania, aspekty uruchamiania i testowania i opracowywanie informacja przeterminowana słownik.
Jak działa Implementacja:
Co to jest informatycznego projektu programu, bazy danych, interfejsu, mechanizmu i tak dalej Ten sam projekt moze miec sporo róznych i. lepszych albo gorszych, starszych i nowszych. Godne zalecenia jest informacja przeterminowana znaczenie.

Czym jest Przeterminowana Informacja znaczenie w Słownik programisty I .