Słownik infobahn co to jest? Do czego służy zapozyczenie niemieckie na wzór autobahn - autostrada.

Czy przydatne?

Co to jest infobahn

Co to jest INFOBAHN: infostrada; rzadkie w terminologii informatycznej zapozyczenie niemieckie na wzór autobahn - autostrada
Jak działa Informatyka:
Co to jest techniki bedaca pochodna rozwoju komputerów i ich zastosowan, obejmujaca projektowanie i budowe mechanizmów przetwarzania informacji (ze specjalnym uwzglednieniem metod jej przetwarzania), ich infobahn co znaczy.
Jak działa IP:
Co to jest Protocol, bezpolaczeniowy protokól internetowy obslugujacy warstwe sieciowa; pakiety IP moga byc wysylane poprzez siec bez zadnych czynnosci wstepnych; 2. Internet Phone, rodzaj komercyjnej uslugi infobahn krzyżówka.
Jak działa ISDN:
Co to jest zintegrowanych uslugach; cyfrowy standard sieci telekomunikacyjnych, które przesylaja glos i wiadomości innych typów, między innymi dane komputerowe, z szybkosciami bedacymi wielokrotnosciami infobahn co to jest.
Jak działa IEEE 802.5:
Co to jest standard sieci komputerowej o organizacji pierscienia z zetonem infobahn słownik.
Jak działa Implementacja:
Co to jest informatycznego projektu programu, bazy danych, interfejsu, mechanizmu i tak dalej Ten sam projekt moze miec sporo róznych i. lepszych albo gorszych, starszych i nowszych. Godne zalecenia jest infobahn czym jest.

Czym jest Infobahn znaczenie w Słownik programisty I .