Słownik indeks co to jest? Do czego służy obliczania adresu rozkazu albo danej, na przykład.

Czy przydatne?

Co to jest indeks

Co to jest INDEKS: 1. wartosc dodawana do wartosci bazowej w trakcie obliczania adresu rozkazu albo danej, na przykład elementu wektora; 2. plik bazy danych umozliwiajacy odnajdywanie informacji w innym, katalogowanym pliku. Katalog ksiazek w bibliotece jest przykladem i.; 3. w systemach operacyjnych blok dyskowy zawierajacy adresy innych bloków nalezacych do pliku
Jak działa Identyfikator Pliku Niezalezny Od Polozenia:
Co to jest nizszego poziomu, na który w rozproszonym systemie plików odwzorowuje się nazwe tekstowa pliku, wskazujacy przynaleznosc pliku do j e d n o s t k i s k l a d o w e j (component unit) mechanizmu, a indeks co znaczy.
Jak działa IBM:
Co to jest zalozona w 1924 r. poprzez T. Watsona (jej korzenie siegaja roku 1890). W historii informatyki najwiekszy producent komputerów i oprogramowania. W zaraniu w IBM produkowano mechaniczne kalkulatory i indeks krzyżówka.
Jak działa Interfejs Systemu Plików:
Co to jest definicji skladajacych się na realizacje mechanizmu plików. Prócz wkomponowanej w i.s.p. definicji pliku i jego atrybutów, i.s.p. zawiera między innymi operacje tworzenia, kopiowania, zapisywania indeks co to jest.
Jak działa Interfejs Doprowadzajacy:
Co to jest w programowaniu polaczen komponentów interfejs wejsciowy szablonowych procedur albo metod; nazwa uzywana w analogii do budowy ukladu scalonego. Zobacz tez interfejs odprowadzajacy indeks słownik.
Jak działa IEEE-488:
Co to jest miedzynarodowa norma laczenia komputerów z urzadzeniami kontrolno-pomiarowymi. Zobacz tez szyna standardowa indeks czym jest.

Czym jest Indeks znaczenie w Słownik programisty I .