Słownik impuls nieokresowy co to jest? Do czego służy się obiektu w strefie kontrolowanej poprzez.

Czy przydatne?

Co to jest impuls nieokresowy

Co to jest IMPULS NIEOKRESOWY: bodziec nawracajacy nieregularnie, na przykład pojawienie się obiektu w strefie kontrolowanej poprzez radar; rozróznienie uzyteczne w systemie czasu rzeczywistego
Jak działa Interfejs Doprowadzajacy:
Co to jest w programowaniu polaczen komponentów interfejs wejsciowy szablonowych procedur albo metod; nazwa uzywana w analogii do budowy ukladu scalonego. Zobacz tez interfejs odprowadzajacy impuls nieokresowy co znaczy.
Jak działa ISAM:
Co to jest indeksowanego dostepu sekwencyjnego użytkowana w systemach IBM: maly indeks glówny wskazuje na bloki dyskowe i n d e k s u w t ó r n e g o. Bloki indeksu wtórnego wskazuja na wlasciwe bloki pliku impuls nieokresowy krzyżówka.
Jak działa IP:
Co to jest Protocol, bezpolaczeniowy protokól internetowy obslugujacy warstwe sieciowa; pakiety IP moga byc wysylane poprzez siec bez zadnych czynnosci wstepnych; 2. Internet Phone, rodzaj komercyjnej uslugi impuls nieokresowy co to jest.
Jak działa Indeks Bazy Danych:
Co to jest plik o specjalnej strukturze (na przykład B-drzewa), kojarzacy wartosci kluczy z polozeniem rekordu w pliku bazy danych, sluzacy do przyspieszania przeszukiwania bazy danych. Zobacz tez lista impuls nieokresowy słownik.
Jak działa Instalka [Zarg.]:
Co to jest 1. komplet fabrycznych nosników zawierajacych archiwum oprogramowania; 2 wlaczka impuls nieokresowy czym jest.

Czym jest Nieokresowy Impuls znaczenie w Słownik programisty I .