Słownik ILY co to jest? Do czego służy przekladzie tlumaczonej na: Dobrze, ze jestes . Zobacz tez.

Czy przydatne?

Co to jest ILY

Co to jest ILY: w internetowych pogawedkach IRC skrót wiadomosci, w wolnym przekladzie tlumaczonej na: "Dobrze, ze jestes". Zobacz tez mowa skrótów w Internecie, Bonus 1
Jak działa ISO:
Co to jest w Genewie Miedzynarodowa Organizacja Normalizacyjna, okreslajaca między innymi standardy oprogramowania. Brzmienie przestawionego skrótu ISO jest kojarzone z gr. isos - równy. Zobacz tez schemat ily co to jest.
Jak działa IEEE-754:
Co to jest okreslajacy formaty liczby zmiennopozycyjnej pojedynczej i podwójnej precyzji: liczba zmiennopozycyjna pojedynczej precyzji sklada się z bitu znaku, po którym wystepuje 9-bitowa właściwość i 23 ily definicja.
Jak działa Instrukcja Skoku:
Co to jest asemblera (na przykład JMP E, JNZ L), powodujaca bezwarunkowa albo warunkowa zmiane licznika rozkazów. Argument, a więc adres zawarty w i.s., zwany etykieta, okresla (po wykonaniu ewentualnych ily co znaczy.
Jak działa Internet A Pelnoletnosc:
Co to jest odbija się przekrój zainteresowan przecietnego czlowieka; jej zasoby skrywaja takze symptomy wszelkich dewiacji (na przykład pracoholizmu, który równiez zalicza się do tej kategorii). Z powodzeniem ily słownik.
Jak działa IEEE 1394:
Co to jest izochronicznego portu szeregowego o szybkosci przesylania 100-400 Mb/s, umozliwiajacego podlaczenie do 63 urzadzen zewnetrznych. Porty IEEE 1394 sa montowane w nowszych typach komputerów osobistych ily znaczenie.

Czym jest Ily znaczenie w Słownik programisty I .