Słownik IIOP co to jest? Do czego służy brokerami obiektów w standardzie CORBA, przygotowany.

Czy przydatne?

Co to jest IIOP

Co to jest IIOP: najpopularniejszy, srednio wydajny protokól zamiany miedzy brokerami obiektów w standardzie CORBA, przygotowany poprzez konsorcjum OMG standaryzowany w wersji CORBA 2.0 w lipcu 1995 r. Kazdy broker zamówien obiektowych deklarujacy zdolnosc do standardowej wspólpracy, musi rozporzadzac protokolem IIOP
Jak działa Identyfikator Uzytkownika:
Co to jest calkowita jednoznacznie identyfikujaca uzytkownika w systemie. I.u. sa użytkowane przy kontrolowaniu praw dostepu do plików. W systemie UNIX wyróznia się jeszcze s k u t e c z n y i d e n t y f i k a iiop co znaczy.
Jak działa Intranet:
Co to jest siec wewnetrzna, laczaca na przykład komputery w jednym przedsiebiorstwie i jego oddzialach; termin komercyjny. Zobacz tez siec lokalna iiop krzyżówka.
Jak działa Interfejs Znakowy:
Co to jest urzadzenia znakowego, gdzie jednokrotnie mozna przesylac tylko pojedyncze znaki. Ciagi znaków na wejsciu i na wyjsciu tworza i n t e r f e j s s t r u m i e n i a z n a k ó w; 2. i n t e r- f e j s p iiop co to jest.
Jak działa Interia:
Co to jest portal internetowy wspóltworzony za pośrednictwem radia RMF (www. interia.pl). Zobacz tez Portal, serwis internetowy iiop słownik.
Jak działa Infostrada:
Co to jest gospodarcza i polityczna promujaca powszechna, zunifikowana dostepnosc zasobów swiatowych sieci komputerowych w prywatnych mieszkaniach; Internet i kilkaset programów TV dostepnych dla kazdego za iiop czym jest.

Czym jest Iiop znaczenie w Słownik programisty I .