Słownik IEEE-754 co to jest? Do czego służy pojedynczej i podwójnej precyzji: liczba.

Czy przydatne?

Co to jest IEEE-754

Co to jest IEEE-754: standard okreslajacy formaty liczby zmiennopozycyjnej pojedynczej i podwójnej precyzji: liczba zmiennopozycyjna pojedynczej precyzji sklada się z bitu znaku, po którym wystepuje 9-bitowa właściwość i 23-bitowa mantysa. Umozliwia to reprezentowanie liczb rzeczywistych z przedzialu od 3,4-38 do 3,4+38 (w przyblizeniu) i z dokladnoscia 7 miejsc dziesietnych (tak zwany l i c z b y p o j e d y n c z e j p r e c y z j i); l i c z- b a z m i e n n o p o z y c y j n a p o d- w ó j n e j p r e c y z j i sklada się z bitu znaku, po którym wystepuje 11-bitowa właściwość i 52-bitowa mantysa. Umozliwia to reprezentowanie liczb rzeczywistych z przedzialu od 1,7-308 do 1,7+308 (w przyblizeniu), z dokladnoscia 15 miejsc dziesietnych
Jak działa Interfejs Dostawcy Czasu:
Co to jest w systemach rozproszonych zestaw regul umozliwiajacych kontakt z serwerem czasu ieee-754 co znaczy.
Jak działa I-Wezel:
Co to jest uzywana w uniksowym systemie plików do opisu pliku. W sklad i-w. wchodzi typ pliku (plik zwykly, katalog, plik urzadzenia), identyfikator UID wlasciciela pliku i lista bloków dyskowych i ich ieee-754 krzyżówka.
Jak działa Integrator Systemu:
Co to jest konsultant albo przedstawiciel spółki komputerowej dysponujacy duza i aktualna wiedza odnosnie do sprzetu, oprogramowania, organizacji sieci komputerowych i protokolów sieciowych, zajmujacy się ieee-754 co to jest.
Jak działa Interfejs Serwera:
Co to jest termin uzywany w okolicy terminu interfejs klienta; zespól wywolan procedur i funkcji urzeczywistniajacych uslugi swiadczone poprzez serwer dla klientów. Zobacz tez eksport interfejsu serwera ieee-754 słownik.
Jak działa Intruz:
Co to jest z jej inicjatywy (takze posrednio) mechanizm, który usiluje naruszyc bezpieczenstwo mechanizmu albo, podszywajac się pod legalnego uzytkownika (na przykład w wyniku wykrycia hasla), dokonuje dzialan ieee-754 czym jest.

Czym jest 754 Ieee znaczenie w Słownik programisty I .