Słownik IEEE 1394 co to jest? Do czego służy przesylania 100-400 Mb/s, umozliwiajacego podlaczenie.

Czy przydatne?

Co to jest IEEE 1394

Co to jest IEEE 1394: standard izochronicznego portu szeregowego o szybkosci przesylania 100-400 Mb/s, umozliwiajacego podlaczenie do 63 urzadzen zewnetrznych. Porty IEEE 1394 sa montowane w nowszych typach komputerów osobistych. Wersja standardu przygotowana poprzez firme Apple - IEEE P1394 - nazywa się tez F i r e W i r e. Inne spółki stosuja jeszcze inne nazwy, na przykład Lynx (rys) albo I - l i n k. Zobacz tez lancuchowanie, USB
Jak działa Ikona Akustyczna:
Co to jest przypisany wykonywanej czynnosci komputera, umozliwiajacy orientowanie się w jego pracy za pomoca sluchu. Gwizdek u czajnika pelni funkcje i.a. Zobacz tez komputery a niepelnosprawni, przywolywacz ieee 1394 co znaczy.
Jak działa Interakcyjny:
Co to jest dzialajacy w trybie interakcyjnym. Zobacz tez wsadowy ieee 1394 krzyżówka.
Jak działa ICL 1900:
Co to jest hist.] seria stacjonarnych komputerów angielskich, wytwarzanych licencyjnie w latach siedemdziesiatych XX w. Polsce, w ZE Elwro we Wroclawiu pn. Odra 1300 ieee 1394 co to jest.
Jak działa Import Interfejsu Serwera:
Co to jest skierowane poprzez oprogramowanie klienta do lacznika z prosba o zidentyfikowanie uslug konkretnego serwera. Jesli serwer danej wersji dziala gdzies w sieci i lacznik ma go w swoim rejestrze, to i.i ieee 1394 słownik.
Jak działa Interfejs Centronics:
Co to jest równoleglego kabla drukarki chroniacy uzytkowników przed podlaczeniem kabla do drukarki zlym koncem; mianem i.C. obejmuje się tez protokól zamiany danych miedzy drukarka a komputerem PC. Okreslenie ieee 1394 czym jest.

Czym jest 1394 Ieee znaczenie w Słownik programisty I .