Słownik IEC-625 co to jest? Do czego służy sterujacym, przygotowana w spółce Hewlett-Packard pn.

Czy przydatne?

Co to jest IEC-625

Co to jest IEC-625: norma laczenia komputera ze sprzetem pomiarowym albo sterujacym, przygotowana w spółce Hewlett-Packard pn. HPIB (HP Interfejs Bus), przyjeta poprzez organ normalizacyjny International Electrotechnical Commision jako standard miedzynarodowy. IEC-625 okresla zarówno przedmioty sprzetu, jak i protokól zamiany danych. Odpowiada normom IEEE-488 i GPIB (General Purpose Interface Bus). Zobacz tez szyna standardowa, interfejs
Jak działa Informacja:
Co to jest fragmentu rzeczywistosci albo go zastepujaca, czynnik fizyczny powodujacy taka wiadomosc, mozliwy do utrwalenia i podatny na przetwarzanie. Wedle tego na przykład zielone nie jest i. (chyba ze to iec-625 co znaczy.
Jak działa ICL:
Co to jest komputerowa, producent komputerów osobistych, stacji roboczych i superkomputerów, wytwórca oprogramowania (między innymi dla banków). W latach siedemdziesiatych dostawca oprogramowania systemowego iec-625 krzyżówka.
Jak działa Informix:
Co to jest standard bazy danych. Zobacz tez DRDA iec-625 co to jest.
Jak działa IEEE 802.5:
Co to jest standard sieci komputerowej o organizacji pierscienia z zetonem iec-625 słownik.
Jak działa Interpretator:
Co to jest przekladajacy instrukcje programu na k o d p o s r e d n i, który nastepnie interpretuje przy kazdym ich wykonaniu. Poniewaz i. nie tworzy przekladu w kodzie maszynowym, ale wykonuje instrukcje iec-625 czym jest.

Czym jest 625 Iec znaczenie w Słownik programisty I .