Słownik identyfikator pliku co to jest? Do czego służy AFS, zlozony z trzech równych czesci: numeru.

Czy przydatne?

Co to jest identyfikator pliku

Co to jest IDENTYFIKATOR PLIKU: 96-bitowy, niskopoziomowy identyfikator pliku w systemie AFS, zlozony z trzech równych czesci: numeru tomu (tu: ekipy plików jednego klienta), numeru v - w e z l a i w y r ó z n i k a (uniquifier). Numer v-wezla jest uzywany jako indeks do tablicy zawierajacej i-wezly plików pojedynczego tomu. Wyróznik pozwala na ponowne uzywanie numerów v-wezlów. Identyfikatory fid sa przezroczyste pod wzgledem polozenia, tzn. przemieszczenie pliku miedzy serwerami nie uniewaznia wpisu katalogowego przechowywanego w pamieci podrecznej. Zobacz tez identyfikator procesu
Jak działa Intruz:
Co to jest z jej inicjatywy (takze posrednio) mechanizm, który usiluje naruszyc bezpieczenstwo mechanizmu albo, podszywajac się pod legalnego uzytkownika (na przykład w wyniku wykrycia hasla), dokonuje dzialan identyfikator pliku co znaczy.
Jak działa Instrukcja Przypisania:
Co to jest operatorem := (j. Pascal) albo = (j. C, C++), albo szczególnym slowem: MAKE (j. Logo), LET (j. Basic), powodujaca nadanie zmiennej programowej wartosci wyrazenia, które zostaje na początku obliczone identyfikator pliku krzyżówka.
Jak działa Interfejs Uslug Plikowych:
Co to jest wydzielona czesc mechanizmu plików sluzaca do formulowania operacji na plikach (otwieranie, zamykanie, czytanie, pisanie i tak dalej). Zobacz tez interfejs mechanizmu plików, uslugi katalogowe identyfikator pliku co to jest.
Jak działa Iloczyn Logiczny:
Co to jest operacja logiczna a AND b przyjmujaca wartosc true ( prawda ) tylko wówczas, gdy oba argumenty sa równe true, a wartosc false ( falsz ) wówczas, gdy choc jeden z argumentów równa się false; dokladnie identyfikator pliku słownik.
Jak działa Instalka [Zarg.]:
Co to jest 1. komplet fabrycznych nosników zawierajacych archiwum oprogramowania; 2 wlaczka identyfikator pliku czym jest.

Czym jest Pliku Identyfikator znaczenie w Słownik programisty I .