Słownik identyfikator pliku co to jest? Do czego służy AFS, zlozony z trzech równych czesci: numeru.

Czy przydatne?

Co to jest identyfikator pliku

Co to jest IDENTYFIKATOR PLIKU: 96-bitowy, niskopoziomowy identyfikator pliku w systemie AFS, zlozony z trzech równych czesci: numeru tomu (tu: ekipy plików jednego klienta), numeru v - w e z l a i w y r ó z n i k a (uniquifier). Numer v-wezla jest uzywany jako indeks do tablicy zawierajacej i-wezly plików pojedynczego tomu. Wyróznik pozwala na ponowne uzywanie numerów v-wezlów. Identyfikatory fid sa przezroczyste pod wzgledem polozenia, tzn. przemieszczenie pliku miedzy serwerami nie uniewaznia wpisu katalogowego przechowywanego w pamieci podrecznej. Zobacz tez identyfikator procesu
Jak działa Intel Application Benchmark:
Co to jest test aplikacyjny umozliwiajacy w miare obiektywna ocene wydajnosci procesorów róznych typów. Zobacz tez BABCo SYSmark32 identyfikator pliku co znaczy.
Jak działa Intel Corporation:
Co to jest zalozona w 1968 r. poprzez R. Noyce'a i G. Moore'a (E. Grove, aktualny dyrektor), czolowy producent ukladów scalonych (pamieci, procesory, sterowniki urzadzen, karty sieciowe, chipsety). W latach identyfikator pliku krzyżówka.
Jak działa Interfejs Ekspedycji:
Co to jest szczególne interfejsy standardu COM umozliwiajace wiazanie dynamiczne identyfikator pliku co to jest.
Jak działa ITU:
Co to jest Miedzynarodowa Unia Telekomunikacji, organ standaryzacyjny przemyslu lacznosciowego (dawn. CCITT). (www.itu.int). Zobacz tez ITU-TSS identyfikator pliku słownik.
Jak działa Interfejs Gniazd:
Co to jest komunikacji miedzyprocesowej użytkowany w systemie UNIX, umozliwiajacy lacznosc za pomoca logicznych gniazd, obslugiwanych programowo w sposób podobny do interfejsu plików za pomoca zbioru wywolan identyfikator pliku czym jest.

Czym jest Pliku Identyfikator znaczenie w Słownik programisty I .