Słownik identyfikator pliku niezalezny od polozenia co to jest? Do czego służy systemie plików.

Czy przydatne?

Co to jest identyfikator pliku niezalezny od polozenia

Co to jest IDENTYFIKATOR PLIKU NIEZALEZNY OD POLOZENIA: identyfikator nizszego poziomu, na który w rozproszonym systemie plików odwzorowuje się nazwe tekstowa pliku, wskazujacy przynaleznosc pliku do j e d n o s t k i s k l a d o w e j (component unit) mechanizmu, a więc najmniejszego zbioru plików, który mozna przechowac w jednej maszynie niezaleznie od innych jednostek. Niezaleznosc od fizycznego polozenia pliku wymaga istnienia drugiego poziomu odwzorowan, sluzacego do odzworowywania jednostek skladowych na ich umiejscowienie, i spójnego systemu uaktualniania. Do implementowania takich identyfikatorów uzywa się n a z w s t r u k t u r a l- n y c h, a więc z reguly dwuczesciowych ciagów bitów: pierwsza czesc identyfikuje jednostke skladowa, do której dany plik nalezy, czesc druga okresla konkretny plik w obrebie jednostki
Jak działa Identyfikator Pliku:
Co to jest niskopoziomowy identyfikator pliku w systemie AFS, zlozony z trzech równych czesci: numeru tomu (tu: ekipy plików jednego klienta), numeru v - w e z l a i w y r ó z n i k a (uniquifier). Numer v identyfikator pliku niezalezny od polozenia co to jest.
Jak działa Interfejs:
Co to jest urzadzenia sprzetowe i oprogramowanie sluzace do zamiany informacji miedzy skladowymi mechanizmu komputerowego; obiekt posredniczacy w komunikacji. I. wystepuja miedzy elementami sprzetu ( interfejs identyfikator pliku niezalezny od polozenia definicja.
Jak działa Intel Application Benchmark:
Co to jest test aplikacyjny umozliwiajacy w miare obiektywna ocene wydajnosci procesorów róznych typów. Zobacz tez BABCo SYSmark32 identyfikator pliku niezalezny od polozenia co znaczy.
Jak działa IP:
Co to jest Protocol, bezpolaczeniowy protokól internetowy obslugujacy warstwe sieciowa; pakiety IP moga byc wysylane poprzez siec bez zadnych czynnosci wstepnych; 2. Internet Phone, rodzaj komercyjnej uslugi identyfikator pliku niezalezny od polozenia słownik.
Jak działa Integracja Danych:
Co to jest danych powtórzen informacji i danych zbednych. W miare uzytkowania dane wykazuja tendencje do d e z i n t e g r a c j i, której przykladem, prócz zawartosci dysków w komputerach osobistych, jest identyfikator pliku niezalezny od polozenia znaczenie.

Czym jest identyfikator pliku niezalezny od polozenia znaczenie w Słownik programisty I .