Słownik identyfikator ochronny co to jest? Do czego służy dziedziczony poprzez mechanizmy potomne.

Czy przydatne?

Co to jest identyfikator ochronny

Co to jest IDENTYFIKATOR OCHRONNY: ciag bitów zwiazany z procesem w systemie Chorus, dziedziczony poprzez mechanizmy potomne, nadajacy się do zastosowania przy sprawdzaniu tozsamosci
Jak działa Identyfikator Pliku:
Co to jest niskopoziomowy identyfikator pliku w systemie AFS, zlozony z trzech równych czesci: numeru tomu (tu: ekipy plików jednego klienta), numeru v - w e z l a i w y r ó z n i k a (uniquifier). Numer v identyfikator ochronny co znaczy.
Jak działa Interfejs Przyjazny:
Co to jest miedzy czlowiekiem a komputerem, majacy sprawiac temu pierwszemu jak najmniej klopotu i nie powodowac niekorzystnych stresów ( termin rozmyty). Uwaza się, na przykład ze interfejs graficzny jest identyfikator ochronny krzyżówka.
Jak działa Impuls Okresowy:
Co to jest się w regularnych odstepach czasu; rozróznienie uzyteczne w systemie czasu rzeczywistego. Uczucie glodu jest przykladem i.o. odnosząc się do ludzi i zwierzat (w pewnym sensie dzialamy jak lagodne identyfikator ochronny co to jest.
Jak działa IEEE 802.5:
Co to jest standard sieci komputerowej o organizacji pierscienia z zetonem identyfikator ochronny słownik.
Jak działa Identyfikator Uzytkownika:
Co to jest calkowita jednoznacznie identyfikujaca uzytkownika w systemie. I.u. sa użytkowane przy kontrolowaniu praw dostepu do plików. W systemie UNIX wyróznia się jeszcze s k u t e c z n y i d e n t y f i k a identyfikator ochronny czym jest.

Czym jest Ochronny Identyfikator znaczenie w Słownik programisty I .