Słownik Icon co to jest? Do czego służy przeznaczenia, przygotowany w latach osiemdziesiatych XX w.

Czy przydatne?

Co to jest Icon

Co to jest ICON: beztypowy, eksperymentalny jezyk programowania ogólnego przeznaczenia, przygotowany w latach osiemdziesiatych XX w. poprzez zespól R. E. Griswolda z Uniwersytetu w Tucson (Arizona), predestynowany do przetwarzania napisów, nastepca jezyka Snobol. Charakterystyczna właściwość Iconu (nazwa znaczy "ikone") jest o b l i c z a n i e s t e r o w a n e c e l e m (goal-directed evaluation), jest to podejmowanie prób wytworzenia jednego badz serii wyników obliczanego wyrazenia (tak zwany generatora). O obliczaniu wyrazen w jezyku I. mówi się, ze się spelnia (success) albo konczy niepowodzeniem (failure), na przykład wyrazenie: every write(find("sz", "Pszenica, pszczola, ksztalt, kszyk!")) spowoduje wypisanie wartosci 2, 12, 22 i 30, gdyz na kazdej z nich w napisie wystepuje podnapis "sz". Zobacz tez MATLAB, jezyki programowania
Jak działa ITU:
Co to jest Miedzynarodowa Unia Telekomunikacji, organ standaryzacyjny przemyslu lacznosciowego (dawn. CCITT). (www.itu.int). Zobacz tez ITU-TSS icon co to jest.
Jak działa Internet A Kultura:
Co to jest na kulture jest jednym z w najwyższym stopniu kontrowersyjnych, pobudzajacych do goracych dyskusji tematów wspólczesnosci. Poglady dyskutantów w zaleznosci od kregu kulturowego bywaja wrecz icon definicja.
Jak działa Ikona Akustyczna:
Co to jest przypisany wykonywanej czynnosci komputera, umozliwiajacy orientowanie się w jego pracy za pomoca sluchu. Gwizdek u czajnika pelni funkcje i.a. Zobacz tez komputery a niepelnosprawni, przywolywacz icon co znaczy.
Jak działa Infoseek:
Co to jest w Polsce wyszukiwarka (adres URL: http://infoseek.icm.edu. pl), dostepna między innymi poprzez portal Onet. Oprócz stron WWW obreb przeszukiwan I. obejmuje USENET, FAQ i serwisy informacyjne. Zobacz icon słownik.
Jak działa Interfejs Uzytkownika:
Co to jest oprogramowania wspólnie z odpowiednimi urzadzeniami, sluzaca do zamiany informacji miedzy czlowiekiem a komputerem ( komunikacja czlowiek-maszyna). Do najpopularniejszych i.u. naleza interfejsy icon znaczenie.

Czym jest Icon znaczenie w Słownik programisty I .