Słownik i-wezel co to jest? Do czego służy opisu pliku. W sklad i-w. wchodzi typ pliku (plik zwykly.

Czy przydatne?

Co to jest i-wezel

Co to jest I-WEZEL: struktura danych uzywana w uniksowym systemie plików do opisu pliku. W sklad i-w. wchodzi typ pliku (plik zwykly, katalog, plik urzadzenia), identyfikator UID wlasciciela pliku i lista bloków dyskowych i ich fragmentów tworzacych plik. I-w. nie maja nazw, powiazanie miedzy nazwa pliku a i-w. wystepuje we wpisie katalogowym. Zobacz tez deskryptor
Jak działa Iloczyn Logiczny:
Co to jest operacja logiczna a AND b przyjmujaca wartosc true ( prawda ) tylko wówczas, gdy oba argumenty sa równe true, a wartosc false ( falsz ) wówczas, gdy choc jeden z argumentów równa się false; dokladnie i-wezel co znaczy.
Jak działa Interfejs Ekspedycji:
Co to jest szczególne interfejsy standardu COM umozliwiajace wiazanie dynamiczne i-wezel krzyżówka.
Jak działa Impuls Sporadyczny:
Co to jest się przypadkowo, na przykład sygnalizacja awarii klimatyzacji. Mechanizm czasu rzeczywistego, gdzie rozróznia się i.s. i czynniki (zdarzenia) okresowe, powinien zdazyc adekwatnie zareagowac zarówno i-wezel co to jest.
Jak działa Interfejs Sprzetowy:
Co to jest albo urzadzenie) sprzegajacy komunikacyjnie dwa inne urzadzenia. I.s. dopasowuje sygnaly elektryczne, ich charakterystki i szybkosc i format przesylania danych; szczególy protokolu i.s. sa i-wezel słownik.
Jak działa Informatyka:
Co to jest techniki bedaca pochodna rozwoju komputerów i ich zastosowan, obejmujaca projektowanie i budowe mechanizmów przetwarzania informacji (ze specjalnym uwzglednieniem metod jej przetwarzania), ich i-wezel czym jest.

Czym jest Wezel I znaczenie w Słownik programisty I .