Słownik gumiak co to jest? Do czego służy jego klawiatury wytloczonej z jednego kawalka gumy.

Czy przydatne?

Co to jest gumiak

Co to jest GUMIAK: [hist., zarg.] nazwa komputera ZX Spectrum odnoszaca się do jego klawiatury wytloczonej z jednego kawalka gumy. Zobacz tez atarynka, spektrus, komputer osmiobitowy
Jak działa Geograficzny System Informacyjny:
Co to jest Anglii mechanizm bazy danych zawierajacy wszystkie wiadomości o terenie, użytkowany poprzez gazownie, elektrownie, spólki telefoniczne do ewidencji kabli, przewodów, rur, wezlów, lacznic, podstacji i gumiak co znaczy.
Jak działa GDB:
Co to jest program uruchomieniowy z rodz. oprogramowania GNU gumiak krzyżówka.
Jak działa Grafika Zólwia:
Co to jest odmiana grafiki wektorowej uzywana na przykład w jezyku Logo. Fundamentalne operacje g.z. sprowadzaja się do kreslenia odcinków w obranym kierunku albo zmiany polozenia kursora (zwanego zólwiem) bez gumiak co to jest.
Jak działa Glebokosc Wezla:
Co to jest dlugosc sciezki od korzenia drzewa do obranego wezla. Najwieksza g.w. w drzewie nazywa się w y s o k o s c i a d r z e w a (tree height). Zobacz tez stopien wezla gumiak słownik.
Jak działa Google:
Co to jest wyszukiwarka internetowa wyrózniajaca się powsciagliwoscia w serwowaniu zbytecznych reklam, odciagajacych uwage osoby prowadzacej poszukiwania w Sieci. Pelny adres: www.google.com gumiak czym jest.

Czym jest Gumiak znaczenie w Słownik programisty G .