Słownik gra co to jest? Do czego służy uzyteczna w sensie wykonywanej pracy albo pobieranej.

Czy przydatne?

Co to jest gra

Co to jest GRA: dzialalnosc, która, mimo iz nie jest dochodowa ani uzyteczna w sensie wykonywanej pracy albo pobieranej edukacji, przynosi satysfakcje i zadowolenie. W tym sensie g. jest nawet programowanie uprawiane dla przyjemnosci albo czytanie ksiazek przenoszace "gracza" w swiat wirtualnej rzeczywistosci. Gra przynoszaca dochód nazywa się p r a c a. Zobacz tez gry komputerowe
Jak działa Galeria:
Co to jest pot.] wirtualna wystawa prac graficznych albo fotografii zamieszczanych na stronach WWW gra co znaczy.
Jak działa Glebokosc Wezla:
Co to jest dlugosc sciezki od korzenia drzewa do obranego wezla. Najwieksza g.w. w drzewie nazywa się w y s o k o s c i a d r z e w a (tree height). Zobacz tez stopien wezla gra krzyżówka.
Jak działa Gra Edukacyjna:
Co to jest multimedialna gra komputerowa, majaca realizowac zasade uczyc bawiac . Istnieje sporo rodzajów g.e. sluzacych do edukacji jezyków obcych, arytmetyki, ale równiez do treningu zawodowego, na przykład gra co to jest.
Jak działa Grupa Procesów:
Co to jest systemie rozproszonym, zazwyczaj zlokalizowanych na róznych komputerach (na przykład serwerów plików), majacych do wykonania wspólne zadanie. G.p. sa tworzone w celu podwyzszania niezawodnosci gra słownik.
Jak działa GEM:
Co to jest srodowisko okienkowe spółki Digital Research. Użytkowane w rodzinie komputerów Atari ST, podobne do uzywanego w systemie MOS gra czym jest.

Czym jest Gra znaczenie w Słownik programisty G .