Słownik goto co to jest? Do czego służy wszystkich jezykach programowania, gdzie dyrektywa skoku.

Czy przydatne?

Co to jest goto

Co to jest GOTO: "idz do", nazwa dyrektyw skoku, przyjeta niemal we wszystkich jezykach programowania, gdzie dyrektywa skoku wystepuje w formie jawnej
Jak działa Glosnik:
Co to jest urzadzenie zewnetrzne, montowane w obudowie komputera typu PC, sluzace do sygnalizacji dzwiekowej sytuacji awaryjnych albo do upiekszen. Uzycie jednego ze znaków kodu ASCII (bell, kod 7) w dyrektyw goto co znaczy.
Jak działa Gopher:
Co to jest łatwe oprogramowanie udostepniajace dokumenty w kodzie ASCII w formie nieograniczonej hierarchii menu; prekursor uslugi WWW, pozbawione upiekszen etapowo wychodzi z uzycia. Zobacz tez Veronica, WAIS goto krzyżówka.
Jak działa Grupa Procesów:
Co to jest systemie rozproszonym, zazwyczaj zlokalizowanych na róznych komputerach (na przykład serwerów plików), majacych do wykonania wspólne zadanie. G.p. sa tworzone w celu podwyzszania niezawodnosci goto co to jest.
Jak działa Glebokosc Stosu:
Co to jest max. liczba pozycji stosu używana w trakcie obliczenia korzystajacego ze stosu goto słownik.
Jak działa Gramatyka:
Co to jest ujeciu - zestaw produkcji pozwalajacych stwierdzic, czy napis, którego poprawnosc skladniowa jest badana, redukuje się do wyróznionego symbolu (programu), czy tez nie; 2. w ujeciu lingwistyki goto czym jest.

Czym jest Goto znaczenie w Słownik programisty G .