Słownik Datalog co to jest? Do czego służy z mysla o pracy z bazami danych, umozliwiajacy ich.

Czy przydatne?

Co to jest Datalog

Co to jest DATALOG: jezyk programowania, pochodna jezyka Prolog, zaprojektowany z mysla o pracy z bazami danych, umozliwiajacy ich definiowanie, wykonywanie na danych operacji wstawiania, poprawiania, usuwania i wyszukiwania i okreslanie logicznych zwiazków miedzy danymi; sluzy do wdrazania koncepcji dedukcyjnych baz danych
Jak działa Dane Dzielone:
Co to jest dane używane razem poprzez sporo mechanizmów, na przykład komputerowy rozklad jazdy pociagów (dostepny w Internecie). Zobacz tez pamiec dzielona datalog co znaczy.
Jak działa Dane Wyjsciowe:
Co to jest 1. dane wyprowadzane z pamieci komputera na urzadzenie wyjscia; 2. dane powstajace w wyniku wykonania algorytmu na danych wejsciowych. Zobacz tez rezultat datalog krzyżówka.
Jak działa Dyndajacy Wskaznik:
Co to jest zarg.] wskaznik, który nie zawiera umownego symbolu NIL, a jednoczesnie pokazuje na miejsce w pamieci, które nie przechowuje juz obiektu danych. Zobacz ubytek pamieci datalog co to jest.
Jak działa Deep Blue:
Co to jest szachowego, który w 1997 r. po raz pierwszy w historii pokonal w grze czlowieka-arcymistrza (3,5:2,5), rosyjskiego szachiste Garry'ego Kasparowa (ur. 1963), po przegranej w 1996 r. (2:4). Glównym datalog słownik.
Jak działa Deskryptor:
Co to jest zarg.] struktura danych okreslajaca inna strukture danych, na przykład d. pliku, gniazda, procesu. Zobacz tez i-wezel, przedmiot datalog czym jest.

Czym jest Datalog znaczenie w Słownik programisty D .