Słownik czytnik co to jest? Do czego służy do pamieci operacyjnej z zewnetrznego nosnika danych.

Czy przydatne?

Co to jest czytnik

Co to jest CZYTNIK: urzadzenie wejsciowe umozliwiajace wprowadzanie informacji do pamieci operacyjnej z zewnetrznego nosnika danych. Prócz c. danych zebranych na nosnikach magnetycznych albo optycznych stosuje się c. informacji drukowanej albo nawet czytniki pisma recznego. Zobacz tez skaner, wejscie glosowe
Jak działa Czas Opadania:
Co to jest moment poprzez który nastepuje spadek wielkosci fizycznej sygnalu cyfrowego. Zobacz tez czas narastania, zbocze, etap malenia czytnik co znaczy.
Jak działa Clipper:
Co to jest 1. mechanizm programowania baz danych standardu xBASE; 2. dawna nazwa ukladu realizujacego algorytm SKIPJACK czytnik krzyżówka.
Jak działa Czestotliwosc:
Co to jest przebiegu (zjawiska) okresowego przypadajacych na jedna sekunde, na przykład liczba drgan krysztalu kwarcu w zegarze taktujacym prace procesora albo liczba obrotów dysku. Cz. przebiegów komputerowych czytnik co to jest.
Jak działa Cray, S.R.:
Co to jest Roger Cray (1925-1996), amerykanski informatyk i pionier w zakresie superkomputerów, projektant jednego z pierwszych komputerów tranzystorowych (1960 r.), zalozyciel spółki Cray Research. Zobacz tez czytnik słownik.
Jak działa Czestotliwosc Próbkowania:
Co to jest czestotliwosc, z jaka elektroniczne urzadzenie akustyczne, na przykład karta dzwiekowa, rejestruje czestotliwosc dzwieku analogowego ( dyskretyzacja). Zobacz tez próbkowanie, plyta dzwiekowa CD czytnik czym jest.

Czym jest Czytnik znaczenie w Słownik programisty C .