Słownik czekanie aktywne co to jest? Do czego służy trakcie którego mechanizm nie zwalnia procesora.

Czy przydatne?

Co to jest czekanie aktywne

Co to jest CZEKANIE AKTYWNE: oczekiwanie poprzez mechanizm na wystapienie zdarzenia, w trakcie którego mechanizm nie zwalnia procesora, ale nieustannie wykonuje petle badania stanu semafora. C.a. jest rozsadnym rozwiazaniem w wieloprocesorach. W architekturach jednoprocesorowych c.a. jest nazbyt kosztowne i na ogól stosuje się zamiast niego usypianie procesu. Zobacz tez czekanie
Jak działa Ctrl:
Co to jest zmieniajacy kod pisanego znaku; w okolicy klawisza Alt użytkowany w operacjach klawiszowych rozmaitych programów; uzyty jednoczesnie z klawiszem Alt i Del skutkuje rozruch goracy komputera osobistego czekanie aktywne co znaczy.
Jak działa CeBIT:
Co to jest targi informatyczne oprogramowania i sprzetu komputerowego organizowane corocznie w polowie marca w Niemczech, w Hanowerze, odwiedzane poprzez powyżej pól miliona zwiedzajacych czekanie aktywne krzyżówka.
Jak działa CAM:
Co to jest komputerów i robotów do sterowania procesami technologicznymi albo maszynami w produkcji przemyslowej. W szerokim rozumieniu CAM obejmuje wszystkie etapy wytwarzania: od projektu, przez sterowanie czekanie aktywne co to jest.
Jak działa Colossus:
Co to jest hist.] Colossus I i II; maszyny obliczeniowe zbudowane w technologii lamp prózniowych w Bletchley Park (Anglia) pod kierunkiem A. Turinga; maszyn C. uzyto do zlamania niemieckiego szyfru Enigma czekanie aktywne słownik.
Jak działa CAD:
Co to jest wspomagane komputerowo: sposoby, oprogramowanie i sprzet komputerowy użytkowane do kompleksowego projektowania urzadzen mechanicznych, elektronicznych, budowli, pojazdów i tak dalej Sprzet CAD czekanie aktywne czym jest.

Czym jest Aktywne Czekanie znaczenie w Słownik programisty C .