Słownik czasomierz co to jest? Do czego służy krysztalu kwarcu utrzymywanego pod cisnieniem.

Czy przydatne?

Co to jest czasomierz

Co to jest CZASOMIERZ: uklad elektroniczny, który zlicza dokładne drgania krysztalu kwarcu utrzymywanego pod cisnieniem, wykorzystujac do tego dwa własne rejestry: licznik i rejestr podtrzymujacy. Licznik jest zmniejszany po kazdym impulsie wytworzonym poprzez krysztal kwarcu; gdy licznik osiagnie wartosc 0, c. generuje przerwanie zegarowe, a do licznika zostaje zaladowana ponownie wartosc z rejestru podtrzymujacego. W ten sposób, w zaleznosci od wartosci rejestru podtrzymujacego c. moze wytwarzac przerwania w okresach milisekundowych, używane do sterowania dzialaniami asynchronicznymi. Zobacz tez czasomierz dozorujacy, licznik rewersyjny
Jak działa CAM:
Co to jest komputerów i robotów do sterowania procesami technologicznymi albo maszynami w produkcji przemyslowej. W szerokim rozumieniu CAM obejmuje wszystkie etapy wytwarzania: od projektu, przez sterowanie czasomierz co znaczy.
Jak działa Celeron:
Co to jest procesora Pentium II, bez pamieci podrecznej drugiego poziomu ( L2); C. z oznaczeniem A ma 1/2 pamieci podrecznej Pentium II, za to uzywa jej z doskonała szybkoscia; taktowany zegarem 266-500 MHz. Na czasomierz krzyżówka.
Jak działa Cykl Hamiltona:
Co to jest V, E) zawierajacy wszystkie wierzcholki zbioru V, kazdy dokladnie jeden raz. Graf, który ma c.H., nazywa się g r a f e m h a m i l t o n o w s k i m; w przeciwnym razie mówi się o g r a f i e n i e h czasomierz co to jest.
Jak działa Chipset [Zarg.]:
Co to jest uklad koordynujacy przeplyw danych miedzy procesorem, pamiecia operacyjna i urzadzeniami zewnetrznymi. Zobacz tez sterownik czasomierz słownik.
Jak działa Canon:
Co to jest japonska spółka, producent między innymi kopiarek, drukarek komputerowych, kamer cyfrowych i mechanizmów DTP czasomierz czym jest.

Czym jest Czasomierz znaczenie w Słownik programisty C .