Słownik czarna skrzynka co to jest? Do czego służy mniejszych przedmiotów, których wewnetrzna.

Czy przydatne?

Co to jest czarna skrzynka

Co to jest CZARNA SKRZYNKA: 1. metafora zasady projektowania mechanizmów zlozonych z mniejszych przedmiotów, których wewnetrzna budowa i dzialanie pozostaje, po dokladnym przetestowaniu, poza zainteresowaniami projektanta. Koncepcja c.s. jest użytkowana zarówno w budowie podzespolów sprzetowych, jak i przy opracowywaniu oprogramowania; 2. abstrakcja odnoszaca się do uwidaczniania implementacji tylko przy uzyciu jej interfejsu; w razie idealnej c.s. klienci nie sa swiadomi zadnych szczególów poza interfejsem i jego specyfikacja. Podejscie c.s. preferuje się zwlaszcza na kroku komercjalizacji produktu. Zobacz tez szara skrzynka, uzytkowanie wtórne, wtórne uzytkowanie czarnej skrzynki, inzynieria oprogramowania, uklad scalony, ukrywanie informacji
Jak działa CyberCash:
Co to jest propozycji urzeczywistnienia koncepcji elektronicznych pieniedzy (1994 r.). Mechanizm CyberCash chroni wiadomości za pomoca szyfrowania RSA. Dane o platnosciach klienta sa przechowywane w e l e k t r czarna skrzynka co znaczy.
Jak działa Czas Rzeczywisty:
Co to jest zastosowan komputerów i ich oprogramowania; oprogramowaniu dzialajacemu w c.r. stawia się znacząco ostrzejsze wymogi tymczasowe niz programom dzialajacym w systemach wielodostepnych z podzialem czasu czarna skrzynka krzyżówka.
Jak działa Czernobylgram:
Co to jest pakiet znieksztalcony do tego stopnia, ze skutkuje awarie odbierajacego go mechanizmu; C. wydaje zle swiadectwo projektantom mechanizmu odbiorczego. Zobacz tez datagram czarna skrzynka co to jest.
Jak działa Czytanie Z Wyprzedzeniem:
Co to jest sposób buforowania polegajaca na sprowadzaniu bloków danych do bufora na zapas, by następne dane mogly byc natychmiast dostepne. C. z w. jest uzyteczne przy dostepie sekwencyjnym czarna skrzynka słownik.
Jak działa Clu:
Co to jest jezyk programowania wywodzacy się z MIT czarna skrzynka czym jest.

Czym jest Skrzynka Czarna znaczenie w Słownik programisty C .