Słownik cyberprzestrzen co to jest? Do czego służy zasoby zebrane w dziesiatkach mln komputerów.

Czy przydatne?

Co to jest cyberprzestrzen

Co to jest CYBERPRZESTRZEN: 1. dodatkowy, wirtualny wymiar przestrzeni tworzony poprzez zasoby zebrane w dziesiatkach mln komputerów swiatowej sieci Internet, zwlaszcza poprzez wiadomości zawarte na stronach WWW, na których kazdy internauta moze doswiadczac spolecznosci swiata i ich wytworów we wszystkich przejawach: dobra i zla, madrosci i glupoty, piekna i kiczu i calej gamy odcieni posrednich. Mozliwosc swobodnego zeglowania po Internecie znajduje się w zywotnej sferze zainteresowan naukowców i nauczycieli, handlowców i przemyslowców, moralizatorów i polityków, jak równiez operatorów sieci telekomunikacyjnych, stanowiac w istocie wyzwanie dla nowoczesnego spoleczenstwa, wspólistnienia, wychowania, metody bycia; 2. swiat iluzji tworzony poprzez szczególne oprogramowanie i osprzet (okulary VR, helmy do odbioru sztucznej rzeczywistosci, manipulatory, rekawice VR). Prekursorem pojecia c. jest Stanislaw Lem, który wprowadzil je do swoich ksiazek fantastycznonaukowych juz w roku 1964. Zobacz tez komputery a tolerancja, sztuczna rzeczywistosc, uzaleznienie internetowe
Jak działa CGA:
Co to jest hist.] pierwsza karta grafiki kolorowej (czterokolorowa) zastosowana w komputerach PC. Zastepowana poprzez EGA, VGA, SVGA i XGA. Zobacz tez karta graficzna cyberprzestrzen co znaczy.
Jak działa Cykl Grafu:
Co to jest sciezka ?v0 cyberprzestrzen krzyżówka.
Jak działa Co Bylo Na Poczatku:
Co to jest sprzet komputerowy ; nie ulega watpliwosci, ze w razie dziela informatycznego kolejnosc byla wlasnie taka. Jednak dopiero wówczas, gdy w pierwsze maszyny liczace tchnieto dusze w formie programu cyberprzestrzen co to jest.
Jak działa Clipper:
Co to jest 1. mechanizm programowania baz danych standardu xBASE; 2. dawna nazwa ukladu realizujacego algorytm SKIPJACK cyberprzestrzen słownik.
Jak działa CyberCash:
Co to jest propozycji urzeczywistnienia koncepcji elektronicznych pieniedzy (1994 r.). Mechanizm CyberCash chroni wiadomości za pomoca szyfrowania RSA. Dane o platnosciach klienta sa przechowywane w e l e k t r cyberprzestrzen czym jest.

Czym jest Cyberprzestrzen znaczenie w Słownik programisty C .