Słownik CyberCash co to jest? Do czego służy elektronicznych pieniedzy (1994 r.). Mechanizm.

Czy przydatne?

Co to jest CyberCash

Co to jest CYBERCASH: jedna z kilku propozycji urzeczywistnienia koncepcji elektronicznych pieniedzy (1994 r.). Mechanizm CyberCash chroni wiadomości za pomoca szyfrowania RSA. Dane o platnosciach klienta sa przechowywane w e l e k t r o- n i c z n e j p o r t m o n e t c e (electronic wallet) - oprogramowaniu sprowadzanym ze strony WWW internetowego sklepu. Operacja zakupu bazuje na wygenerowaniu poprzez handlowa strone WWW (elektronicznego sprzedawce) wirtualnej faktury, na której klient okresla sposób realizacji zaplaty, a uwierzytelnienie calej transakcji jest dokonywane poprzez serwer CyberCash. W zalozeniach mechanizmu lezy poszerzenie sposobów obslugi finansowej poprzez wprowadzenie elektronicznych czeków i kart gotówkowych i debetowych. Zobacz tez DigiCash, JEPI, www.cybercash. com
Jak działa Czarodziej:
Co to jest udogodnienie spotykane w aplikacjach mechanizmu Windows, ulatwiajace rozpoczecie typowej pracy, kreator; 2. [zarg.] znawca zagadnienia, szczególnie w srodowisku sieci Internet, ekspert komputerowy cybercash co znaczy.
Jak działa CLI:
Co to jest 1. standard interfejsu wywolan baz danych przygotowany w ramach porozumienia SAG (SQL Access Group); 2. jezyk polecen. Zobacz tez SQL, ODBC cybercash krzyżówka.
Jak działa Cyfra:
Co to jest symbol) uzywany do zapisywania liczb w systemie pozycyjnym. W razie komputerów c. nalezy do jednego ze zbiorów: {0, 1}, {0, 1, 2, ..., 7} albo {0, 1, 2, ...8, 9, A, B, ..., F}. Sa to adekwatnie cybercash co to jest.
Jak działa Cc:
Co to jest elektronicznej wysylana do dodatkowych adresatów; pole adresowe wyswietlane poprzez program pocztowy, gdzie umieszcza się adresy dodatkowych odbiorców korespondencji elektronicznej; wiadomość dla cybercash słownik.
Jak działa Ciasteczko:
Co to jest pozostawiana w komputerze klienta poprzez serwer, sluzaca serwerowi jako symbol rozpoznawczy, ze klient kontaktowal się juz z nim w przeszlosci; używana do celów komercyjnych (klient, który w cybercash czym jest.

Czym jest Cybercash znaczenie w Słownik programisty C .