Słownik Cray, S.R. co to jest? Do czego służy informatyk i pionier w zakresie superkomputerów.

Czy przydatne?

Co to jest Cray, S.R.

Co to jest CRAY, S.R.: [hist.] Seymour Roger Cray (1925-1996), amerykanski informatyk i pionier w zakresie superkomputerów, projektant jednego z pierwszych komputerów tranzystorowych (1960 r.), zalozyciel spółki Cray Research. Zobacz tez Norton P
Jak działa Czytnik DVD-ROM:
Co to jest urzadzenie wejsciowe komputera umozliwiajace odczytywanie informacji masowych, w szczególnosci wizualnych i dzwiekowych, zebranych na dysku DVD, konkurencie wideotasmy cray, s.r. co znaczy.
Jak działa Cykl Pamieci:
Co to jest ciag operacji skladajacych się na jeden dostep (czytanie albo pisanie) do pamieci. Czas c.p. jest miara szybkosci pamieci. Zobacz tez cykl rozkazowy cray, s.r. krzyżówka.
Jak działa CTSS:
Co to jest hist.] eksperymentalny, bardzo udany mechanizm operacyjny (poczatek lat szescdziesiatych) z podzialem czasu, uzytkowany az do 1972 r. Zobacz tez MULTICS cray, s.r. co to jest.
Jak działa Coral:
Co to jest jezyk wysokiego poziomu zaprojektowany do wyrazania dzialan w systemach czasu rzeczywistego cray, s.r. słownik.
Jak działa Czernobylgram:
Co to jest pakiet znieksztalcony do tego stopnia, ze skutkuje awarie odbierajacego go mechanizmu; C. wydaje zle swiadectwo projektantom mechanizmu odbiorczego. Zobacz tez datagram cray, s.r. czym jest.

Czym jest R S Cray znaczenie w Słownik programisty C .