Słownik Cray Research co to jest? Do czego służy projektujaca i produkujaca superkomputery. Modele.

Czy przydatne?

Co to jest Cray Research

Co to jest CRAY RESEARCH: spółka amerykanska ( S. Cray, Colorado Springs, 1972 r.) projektujaca i produkujaca superkomputery. Modele: Cray-1 (1976), Cray-2 (1985), seria wieloprocesorów Cray Y-MP (1988) i Cray-3 (1989)
Jak działa Czcionka:
Co to jest 1. obiekt kroju pisma; 2. [niepopr.] krój (font cray research co znaczy.
Jak działa COM:
Co to jest obiektowy komponentu, Component Object Schemat), przygotowany poprzez Microsoft standard binarny wydajnej komunikacji miedzy komponentami zbudowanymi z obiektów zgodnych ze standardem OLE; Komponent cray research krzyżówka.
Jak działa CompuServe:
Co to jest dostawca uslug internetowych; spółka istniejaca od 1979 r., poczatkowo jako dostawca poczty elektronicznej. W 1988 r. miala 0,5 mln abonentów, w 1997 r. z uslug C. korzystalo ich juz okolo 5,2 mln. W cray research co to jest.
Jak działa Czytanie:
Co to jest uzyskiwania danych poprzez realizowany program z jego srodowiska, a więc z wejscia, na przykład c. danych wprowadzanych poprzez czlowieka za pomoca klawiatury, skanera albo mikrofonu, albo cray research słownik.
Jak działa CMIP:
Co to jest standard OSI protokolu zarzadzania wiadomość w sieciach, zaprojektowany z mysla o rozwoju sieci. Zobacz tez. SNMP cray research czym jest.

Czym jest Research Cray znaczenie w Słownik programisty C .