Słownik Commodore co to jest? Do czego służy osiemdziesiatych i dziewiecdziesiatych, dzis spotykany.

Czy przydatne?

Co to jest Commodore

Co to jest COMMODORE: 1. [hist.] 8-bitowy komputer domowy przelomu lat osiemdziesiatych i dziewiecdziesiatych, dzis spotykany czesciej w formie emulatora dzialajacego na komputerach typu IBM PC; 2. spółka Commodore Business Machines (Houston, USA), producent popularnych komputerów domowych Commodore C64 i C128 i komputerów Amiga
Jak działa Cukier Syntaktyczny:
Co to jest skladniowe, bedace wylacznie strukturami powlekajacymi konstrukcje jezykowe dajace się zapisac w bardziej ujednoliconej formie; termin ukuty w srodowisku entuzjastów jezyka Lisp. Cukier syntaktyczny commodore co znaczy.
Jak działa CD-Plus:
Co to jest udoskonalony standard formatu dysku CD-ROM do zapisywania danych dzwiekowych i graficznych, znany tez pod nazwa Enhanced CD - udoskonalony dysk CD commodore krzyżówka.
Jak działa Ciag Bitoniczny:
Co to jest ciag, który lub na początku jest nierosnacy, a później niemalejacy, lub na początku niemalejacy, a później nierosnacy. C.b. sa uzywane w sieciach sortujacych commodore co to jest.
Jak działa CLI:
Co to jest 1. standard interfejsu wywolan baz danych przygotowany w ramach porozumienia SAG (SQL Access Group); 2. jezyk polecen. Zobacz tez SQL, ODBC commodore słownik.
Jak działa Celeron:
Co to jest procesora Pentium II, bez pamieci podrecznej drugiego poziomu ( L2); C. z oznaczeniem A ma 1/2 pamieci podrecznej Pentium II, za to uzywa jej z doskonała szybkoscia; taktowany zegarem 266-500 MHz. Na commodore czym jest.

Czym jest Commodore znaczenie w Słownik programisty C .