Słownik centrala telefoniczna co to jest? Do czego służy klientów ze wspólna linia komunikacyjna.

Czy przydatne?

Co to jest centrala telefoniczna

Co to jest CENTRALA TELEFONICZNA: miejsce (budynek, kontener albo szafka) polaczenia linii klientów ze wspólna linia komunikacyjna, zawierajace urzadzenia (najczesciej adekwatnie oprogramowane komputery) sluzace do komutowania obwodów
Jak działa Ciag Bitoniczny:
Co to jest ciag, który lub na początku jest nierosnacy, a później niemalejacy, lub na początku niemalejacy, a później nierosnacy. C.b. sa uzywane w sieciach sortujacych centrala telefoniczna co znaczy.
Jak działa CGA:
Co to jest hist.] pierwsza karta grafiki kolorowej (czterokolorowa) zastosowana w komputerach PC. Zastepowana poprzez EGA, VGA, SVGA i XGA. Zobacz tez karta graficzna centrala telefoniczna krzyżówka.
Jak działa Cc:
Co to jest elektronicznej wysylana do dodatkowych adresatów; pole adresowe wyswietlane poprzez program pocztowy, gdzie umieszcza się adresy dodatkowych odbiorców korespondencji elektronicznej; wiadomość dla centrala telefoniczna co to jest.
Jak działa Cykl Eulera:
Co to jest cykl w grafie spójnym, który przechodzi poprzez kazda krawedz grafu dokladnie jeden raz, nie mniej jednak dopuszcza się, by ten sam wierzcholek byl odwiedzany wiecej niz jeden raz centrala telefoniczna słownik.
Jak działa CD-RW:
Co to jest umozliwiajacy wielokrotny zapis (okolo 1000 razy), o pojemnosci 650 MB. Naped dysku CD-RW moze czytac dyski CD-ROM; odwrotna operacja - czytanie dysków CD-RW poprzez naped CD-ROM - nie jest mozliwa centrala telefoniczna czym jest.

Czym jest Telefoniczna Centrala znaczenie w Słownik programisty C .