Słownik CDC co to jest? Do czego służy spółka amerykanska, producent superkomputerów. Zobacz tez.

Czy przydatne?

Co to jest CDC

Co to jest CDC: spółka amerykanska, producent superkomputerów. Zobacz tez CRAY
Jak działa Czas:
Co to jest naszej egzystencji, dla ludzi mierzony w dniach, niekiedy sekundach. W razie komputerów czas mierzy się w tysiecznych (na przykład czytanie dysków), milionowych i miliardowych ( procesory) czesciach cdc co znaczy.
Jak działa CORBA:
Co to jest architektura brokera zamówien obiektowych, standard okreslajacy warunki wspólpracy róznorodnych mechanizmów rozproszonych (obiektowych i nieobiektowych) za pośrednictwem tak zwany posredników ORB i cdc krzyżówka.
Jak działa Czytniki Kart Lub Tasmy:
Co to jest wielkogabarytowe urzadzenia zewnetrzne komputerów trzeciej generacji, które stosowano do wprowadzania informacji z kart perforowanych albo z tasmy perforowanej; 2. aktualnie czytniki plastikowych cdc co to jest.
Jak działa Czas Dostepu:
Co to jest miedzy zamówieniem jednostki informacji a jej uzyskaniem; fundamentalny wyznacznik okreslajacy szybkosc dzialania pamieci albo lacza komunikacyjnego. Dla pamieci pólprzewodnikowych cz.d. sa rzedu cdc słownik.
Jak działa Cykl Hamiltona:
Co to jest V, E) zawierajacy wszystkie wierzcholki zbioru V, kazdy dokladnie jeden raz. Graf, który ma c.H., nazywa się g r a f e m h a m i l t o n o w s k i m; w przeciwnym razie mówi się o g r a f i e n i e h cdc czym jest.

Czym jest Cdc znaczenie w Słownik programisty C .