Słownik CD-Plus co to jest? Do czego służy danych dzwiekowych i graficznych, znany tez pod nazwa.

Czy przydatne?

Co to jest CD-Plus

Co to jest CD-PLUS: udoskonalony standard formatu dysku CD-ROM do zapisywania danych dzwiekowych i graficznych, znany tez pod nazwa Enhanced CD - udoskonalony dysk CD
Jak działa CD-RW:
Co to jest umozliwiajacy wielokrotny zapis (okolo 1000 razy), o pojemnosci 650 MB. Naped dysku CD-RW moze czytac dyski CD-ROM; odwrotna operacja - czytanie dysków CD-RW poprzez naped CD-ROM - nie jest mozliwa cd-plus co znaczy.
Jak działa CD:
Co to jest dysk kompaktowy. Zobacz CD-ROM cd-plus krzyżówka.
Jak działa CCITT:
Co to jest miedzynarodowy komitet doradczy ds. standaryzacji sieci telekomunikacyjnych; aktualnie zastapiony poprzez Miedzynarodowa Unie Telekomunikacji ITU cd-plus co to jest.
Jak działa Czasomierz:
Co to jest który zlicza dokładne drgania krysztalu kwarcu utrzymywanego pod cisnieniem, wykorzystujac do tego dwa własne rejestry: licznik i rejestr podtrzymujacy. Licznik jest zmniejszany po kazdym impulsie cd-plus słownik.
Jak działa Czas:
Co to jest naszej egzystencji, dla ludzi mierzony w dniach, niekiedy sekundach. W razie komputerów czas mierzy się w tysiecznych (na przykład czytanie dysków), milionowych i miliardowych ( procesory) czesciach cd-plus czym jest.

Czym jest Plus Cd znaczenie w Słownik programisty C .