Słownik cc co to jest? Do czego służy adresatów; pole adresowe wyswietlane poprzez program pocztowy.

Czy przydatne?

Co to jest cc

Co to jest CC: kopia przesylki elektronicznej wysylana do dodatkowych adresatów; pole adresowe wyswietlane poprzez program pocztowy, gdzie umieszcza się adresy dodatkowych odbiorców korespondencji elektronicznej; wiadomość dla dodatkowego odbiorcy korespondencji, ze otrzymana przesylka ma charakter kopii "do wiadomosci" (dw.)
Jak działa Cray Research:
Co to jest spółka amerykanska ( S. Cray, Colorado Springs, 1972 r.) projektujaca i produkujaca superkomputery. Modele: Cray-1 (1976), Cray-2 (1985), seria wieloprocesorów Cray Y-MP (1988) i Cray-3 (1989 cc co znaczy.
Jak działa Czekanie Aktywne:
Co to jest mechanizm na wystapienie zdarzenia, w trakcie którego mechanizm nie zwalnia procesora, ale nieustannie wykonuje petle badania stanu semafora. C.a. jest rozsadnym rozwiazaniem w wieloprocesorach. W cc krzyżówka.
Jak działa Czas Szukania:
Co to jest przemieszczenie ramienia dysku do pozycji, gdzie glowica czytajaco-piszaca ustawia się w cylindrze zawierajacym potrzebny obszar. Zobacz tez opóznienie obrotowe, planowanie dostepu do dysku cc co to jest.
Jak działa Czytanie Z Wyprzedzeniem:
Co to jest sposób buforowania polegajaca na sprowadzaniu bloków danych do bufora na zapas, by następne dane mogly byc natychmiast dostepne. C. z w. jest uzyteczne przy dostepie sekwencyjnym cc słownik.
Jak działa Canon:
Co to jest japonska spółka, producent między innymi kopiarek, drukarek komputerowych, kamer cyfrowych i mechanizmów DTP cc czym jest.

Czym jest Cc znaczenie w Słownik programisty C .