Słownik CASE co to jest? Do czego służy oprogramowania pomagajacego projektowac skomplikowane.

Czy przydatne?

Co to jest CASE

Co to jest CASE: inzynieria oprogramowania wspomagana komputerowo, kategoria oprogramowania pomagajacego projektowac skomplikowane programy komputerowe. Mechanizmy CASE umozliwiaja między innymi prototypowanie, generowanie kodu zródlowego, dozór nad dokumentacja, administrowanie wersjami. Przykladowymi narzedziami CASE sa: automatyczne generatory kodu, komputerowe budowanie diagramów (computer aided diagramming), slowniki danych (data dictionary). Zobacz tez JavaBeans
Jak działa Czasopismo Elektroniczne:
Co to jest się w Internecie, przesylany do adresata poczta elektroniczna. Przykladem c.e. jest Computer Underground Digest ( Podziemny Przeglad Komputerowy ), poswiecony hakerom, bezpieczenstwu i swobodzie case co znaczy.
Jak działa Cykl Grafu:
Co to jest sciezka ?v0 case krzyżówka.
Jak działa Ciekly Krysztal:
Co to jest chemiczna, która w normalnych uwarunkowaniach jest przezroczysta, z kolei po podlaczeniu pradu elektrycznego przestaje przepuszczac swiatlo. Ta wlasciwosc sprawia, ze c.k. sa użytkowane do budowy case co to jest.
Jak działa Concurrent Pascal:
Co to jest jezyk programowania Pascal wzbogacony o mozliwosci organizowania obliczen wspólbieznych, zawierajacy systemy synchronizacji mechanizmów. Zobacz tez monitor case słownik.
Jak działa CORBA:
Co to jest architektura brokera zamówien obiektowych, standard okreslajacy warunki wspólpracy róznorodnych mechanizmów rozproszonych (obiektowych i nieobiektowych) za pośrednictwem tak zwany posredników ORB i case czym jest.

Czym jest Case znaczenie w Słownik programisty C .