Słownik CAL co to jest? Do czego służy wykorzystanie komputera do powtarzania i porzadkowania.

Czy przydatne?

Co to jest CAL

Co to jest CAL: uczenie się wspomagane komputerowo, na przykład wykorzystanie komputera do powtarzania i porzadkowania materialu, w szczególnosci slówek obcojezycznych i tym podobne Prawdziwym drzewem wiadomosci staje się dla poszukujacych wspólczesna siec Internet
Jak działa CMOS:
Co to jest pólprzewodnikowa z parami uzupelniajacych się tranzystorów, wykorzystujaca oddzialywania elektryczne miedzy metalem a tlenkiem. Uklady CMOS charakteryzuja się bardzo malym zuzyciem energii. Zobacz cal co znaczy.
Jak działa Czasomierz:
Co to jest który zlicza dokładne drgania krysztalu kwarcu utrzymywanego pod cisnieniem, wykorzystujac do tego dwa własne rejestry: licznik i rejestr podtrzymujacy. Licznik jest zmniejszany po kazdym impulsie cal krzyżówka.
Jak działa CDC:
Co to jest spółka amerykanska, producent superkomputerów. Zobacz tez CRAY cal co to jest.
Jak działa CTSS:
Co to jest hist.] eksperymentalny, bardzo udany mechanizm operacyjny (poczatek lat szescdziesiatych) z podzialem czasu, uzytkowany az do 1972 r. Zobacz tez MULTICS cal słownik.
Jak działa CASE:
Co to jest oprogramowania wspomagana komputerowo, kategoria oprogramowania pomagajacego projektowac skomplikowane programy komputerowe. Mechanizmy CASE umozliwiaja między innymi prototypowanie, generowanie kodu cal czym jest.

Czym jest Cal znaczenie w Słownik programisty C .