Słownik CAI co to jest? Do czego służy mechanizm nauczania mozna zaprogramowac. Po poczatkowych.

Czy przydatne?

Co to jest CAI

Co to jest CAI: wykorzystanie komputera do nauczania, w mysl koncepcji, ze mechanizm nauczania mozna zaprogramowac. Po poczatkowych sukcesach w latach szescdziesiatych i siedemdziesiatych koncepcja nauczania programowanego zostala poddana krytyce. Olbrzymi postęp komputerów, jaki nastapil w tym czasie, zmienil perspektywe CAI; zamiast zastepowania nauczyciela, komputery rywalizuja dzis z ksiazkami. Zobacz tez mechanizm twórczy, wydawnictwa multimedialne
Jak działa Courier:
Co to jest popularne pismo szeryfowe o jednakowej szerokosci czcionek, użytkowane do zapisu tekstów programów i korespondencji oficjalnej; pismo maszynowe cai co znaczy.
Jak działa Cray, S.R.:
Co to jest Roger Cray (1925-1996), amerykanski informatyk i pionier w zakresie superkomputerów, projektant jednego z pierwszych komputerów tranzystorowych (1960 r.), zalozyciel spółki Cray Research. Zobacz tez cai krzyżówka.
Jak działa Concurrent Pascal:
Co to jest jezyk programowania Pascal wzbogacony o mozliwosci organizowania obliczen wspólbieznych, zawierajacy systemy synchronizacji mechanizmów. Zobacz tez monitor cai co to jest.
Jak działa Cykl Eulera:
Co to jest cykl w grafie spójnym, który przechodzi poprzez kazda krawedz grafu dokladnie jeden raz, nie mniej jednak dopuszcza się, by ten sam wierzcholek byl odwiedzany wiecej niz jeden raz cai słownik.
Jak działa Czesc Bardziej Znaczaca:
Co to jest czesc pola bitów (slowa maszynowego, liczby, adresu), której bity maja w a g i wieksze niz bity czesci przeciwleglej. Zobacz tez bit w najwyższym stopniu znaczacy cai czym jest.

Czym jest Cai znaczenie w Słownik programisty C .