Słownik C++ co to jest? Do czego służy Stroustrupa i in., w warstwie proceduralnej osadzony w.

Czy przydatne?

Co to jest C++

Co to jest C++: obiektowy jezyk programowania zaprojektowany poprzez B. Stroustrupa i in., w warstwie proceduralnej osadzony w notacji jezyka C, wplyw jezyków Algol 68 i Simula 67 i Ada, ML i Clu; dociazania funkcji i operatorów, dziedziczenie z wielu klas, obsluga wyjatków, klasy parametryczne. Wersja pierwotna (1979) nosila nazwe C z k l a- s a m i (C with classes), a jej kompilatory generowaly kod w jezyku C; standaryzowany od 1994 r., standard ostateczny ISO/ANSI C++ (ANSI 14882) z 1 wrzesnia 1998. Liczne kompilatory, między innymi Borland C++, Microsoft C++, Watcom C++, implementacje mechanizmów operacyjnych, baz danych. Zobacz tez Java, Smalltalk
Jak działa CCD:
Co to jest zewnetrzne, gdzie do tworzenia obrazu wykorzystuje się zdarzenie fotoelektryczne: pod wplywem swiatla warstwa krzemu podzielona na siatke piksli uwalnia elektrony w ilosci proporcjonalnej do c++ co znaczy.
Jak działa Canon:
Co to jest japonska spółka, producent między innymi kopiarek, drukarek komputerowych, kamer cyfrowych i mechanizmów DTP c++ krzyżówka.
Jak działa CLI:
Co to jest 1. standard interfejsu wywolan baz danych przygotowany w ramach porozumienia SAG (SQL Access Group); 2. jezyk polecen. Zobacz tez SQL, ODBC c++ co to jest.
Jak działa Czytnik DVD-ROM:
Co to jest urzadzenie wejsciowe komputera umozliwiajace odczytywanie informacji masowych, w szczególnosci wizualnych i dzwiekowych, zebranych na dysku DVD, konkurencie wideotasmy c++ słownik.
Jak działa Commodore:
Co to jest komputer domowy przelomu lat osiemdziesiatych i dziewiecdziesiatych, dzis spotykany czesciej w formie emulatora dzialajacego na komputerach typu IBM PC; 2. spółka Commodore Business Machines c++ czym jest.

Czym jest C znaczenie w Słownik programisty C .