Słownik boczne drzwi co to jest? Do czego służy uzywane w celu ominiecia procedur uwierzytelniania.

Czy przydatne?

Co to jest boczne drzwi

Co to jest BOCZNE DRZWI: [zarg.] zatajone, nieudokumentowane wejscie do programu, uzywane w celu ominiecia procedur uwierzytelniania dostepu. Program moze na przyklad reagowac na nazwe pewnego uzytkownika albo szczególne haslo, umozliwiajac niedozwolone dzialania. B.d. moga byc dolaczane do kodu programu poprzez falszywy kompilator, co bardzo utrudnia ich wykrycie. W filmie "Gry wojenne" zilustrowano zagrozenie b.d. Zobacz tez bomba logiczna, kon trojanski, przestepstwa komputerowe
Jak działa Blad Wykonania:
Co to jest dopiero w trakcie dzialania programu, na przykład próba dzielenia poprzez zero, nadmiar albo niedomiar zmiennopozycyjny, próba zaadresowania niedostepnej pamieci albo wykonania dyrektyw boczne drzwi co znaczy.
Jak działa Beben Magnetyczny:
Co to jest masowa maszyn II generacji, kilkaset magnetycznych sciezek na powierzchni bocznej błyskawicznie wirujacego walca bylo zapisywanych i odczytywanych poprzez nieruchome glowice, których liczba równala boczne drzwi krzyżówka.
Jak działa Blad Strony:
Co to jest 1. fizyczne uszkodzenie strony pamieci stronicowanej, rzadko spotykana, powazna awaria komputera; 2. [niepopr.] brak strony. Zobacz tez blad parzystosci, procedura stronicujaca boczne drzwi co to jest.
Jak działa Berners-Lee, T.:
Co to jest artysta Swiatowej Pajeczyny, a więc internetowej uslugi WWW - mechanizmu, którego globalne znaczenie jako nowoczesnego srodka masowej informacji przyrównuje się do wynalazku Gutenberga. Timothy boczne drzwi słownik.
Jak działa Blok:
Co to jest przydzialu pamieci mechanizmu plików odpowiadajaca jednemu albo kilku (czesciej) następnym sektorom na sciezce; 2. porcja bajtów bedaca jednostka przetwarzania procedury kodujacej wiadomości w sieci boczne drzwi czym jest.

Czym jest Drzwi Boczne znaczenie w Słownik programisty B .