Słownik aplet co to jest? Do czego służy poświęcony do interpretacyjnego wykonania na stronie WWW.

Czy przydatne?

Co to jest aplet

Co to jest APLET: [zarg.] zwykle niewielki program napisany w jezyku Java, poświęcony do interpretacyjnego wykonania na stronie WWW. A. to najczesciej drobna, zabawna animacja, na przykład ruchomy symbol firmowy, n e o n, a więc przesuwajacy się napis, okienko dialogowe i tym podobne A. mozna porównac do niezasobnikowych kontrolek ActiveX (na razie bez mozliwosci zagniezdzania). Nazwa a. bywa tez uzywana jako ogólne okreslenie malych aplikacji, a. jest na przykład prosty edytor Microsoft WordPad. Zobacz tez program uzytkowy
Jak działa Algorytm Rabina-Karpa:
Co to jest adaptowalny algoryt Ä wyszukiwania wzorca, dzialajacy z reguly w okresie znacząco lepszym niz O((n-m+1)n), gdzie n jest dlugoscia przeszukiwanej tablicy, a m - dlugoscia poszukiwanego wzorca. Zobacz aplet co znaczy.
Jak działa Akcesoria Komputerowe:
Co to jest wyposazenie komputerowego stanowiska pracy i zasoby zuzywalne, potrzebne do dzialania i konserwacji Ä urzadzen zewnetrznych komputerów. Do fundamentalnych a.k. naleza zewnetrzne nosniki pamieci w aplet krzyżówka.
Jak działa Aplikacja Krytyczna:
Co to jest obejmujaca rózne szczeble organizacyjne instytucji, zalezna od wspóldzialania rozmaitych przedmiotów mechanizmu, na ogól projektowana pod klucz , jest to w pojedynkę dla poszczególnych spółek aplet co to jest.
Jak działa Atrybuty Procesu:
Co to jest wiadomości charakteryzujace mechanizm, takie jak jego numer, wielkość, priorytet, algorytm planowania, tablica otwartych plików; a.p. sa pamietane w bloku kontrolnym procesu. Zobacz tez atrybuty pliku aplet słownik.
Jak działa Algorytm Sympleks:
Co to jest optymalnego rozwiazywania zada Ä programowania liniowego szukajacy punktu ekstremalnego w dopuszczalnym zbiorze wypuklym przestrzeni n-wymiarowej, którego punkty spelniaja warunek programowania aplet czym jest.

Czym jest Aplet znaczenie w Słownik programisty A .