Słownik algorytm równolegly co to jest? Do czego służy realizowana wiecej niz jedna z jego operacji.

Czy przydatne?

Co to jest algorytm równolegly

Co to jest ALGORYTM RÓWNOLEGLY: algorytm wyrózniajacy się tym, ze w danej chwili moze byc realizowana wiecej niz jedna z jego operacji. A.r. znajduja wykorzystanie n Ä wieloprocesorach, między innymi w celu przyspieszania dzialan n Ä wektorach, macierzach, listach i grafach. Zobacz tez PRAM, przetwarzanie potokowe
Jak działa Adobe Systems:
Co to jest spółka amerykanska (J. Warnock), pionier komputeryzacji prac wydawniczych (jezyk PostScript, zestawy krojów komputerowych, pakiet PageMaker 6.0), krój ATM, narzedzia tworzenia stron WWW algorytm równolegly co znaczy.
Jak działa Anulowanie:
Co to jest ostatnio wykonan Ä polecenie w trakcie pracy z edytorem tekstu, programem graficznym, arkuszem kalkulacyjnym i tym podobne; cofnieci Ä przetwarzania o krok wstecz, nie mniej jednak k r o k oznaczac algorytm równolegly krzyżówka.
Jak działa Algorytmy Scentralizowane:
Co to jest wykonywane Ä systemie scentralizowanym albo algorytmy użytkowane Ä systemie rozproszonym, ale zalezne od scentralizowanych skladowych, na przykład od centralneg Ä serwera czasu, koordynatora i tym algorytm równolegly co to jest.
Jak działa ATX:
Co to jest glówna komputera PC użytkowana od 1995 r. ( Intel). Plyta ATX na wbudowane gniazda portów, co minimalizuje liczbe kabli posredniczacych. Wentylator zasilacza ATX chlodzi równiez procesor (choć algorytm równolegly słownik.
Jak działa ADSL:
Co to jest HDSL, standard modemowego podlaczenia komputera do sieci Ä WAN za pomoca Ä skretki; wersja ADSL 3 (1997) umozliwia przyjmowanie danych z szybkoscia 6 Mb/s i ekspediowanie ich z szybkoscia 640 Kb/s algorytm równolegly czym jest.

Czym jest Równolegly Algorytm znaczenie w Słownik programisty A .