Słownik algorytm plecakowy co to jest? Do czego służy poprzez R. Merkle'a (1978); w a.p. problem.

Czy przydatne?

Co to jest algorytm plecakowy

Co to jest ALGORYTM PLECAKOWY: Ä algorytm szyfrowania z kluczem jawnym, zaproponowany poprzez R. Merkle'a (1978); w a.p. problem bazuje na okresleniu, które elementy znajduja się w plecaku o znanej wadze, jesli znane sa wagi elementów. Ze wzrostem liczby elementów w plecaku zadanie staje się bardzo zlozone obliczeniowo; problem plecakowy jest NP-zupelny. Szyfr korzystajacy z a.p., poczatkowo uznawany za niemozliwy do zlamania, pokonal A. Shamir (Ä RSA). Aktualnie a.p. nie jest użytkowany do szyfrowania. Zobacz tez problem plecakowy
Jak działa Atak Na Bezpieczenstwo:
Co to jest celu przenikniecie do chronioneg Ä mechanizmu komputerowego w celu przechwycenia albo znieksztalcenia przechowywanych w nim informacji. Rozróznia się nastepujace typy a.n.b.: (a) p r z e r w a n i e algorytm plecakowy co znaczy.
Jak działa Arkusz Kalkulacyjny Trójwymiarowy:
Co to jest wielostronicowy arkusz kalkulacyjny i w tym sensie trójwymiarowy (zwazywszy, ze kazda strona (tabela) a.k. ma dwa wymiary). Zobacz tez arkusz kalkulacyjny; okreslenie komercyjne algorytm plecakowy krzyżówka.
Jak działa Alternatywa Wykluczajaca:
Co to jest operacja logiczna a XOR b przyjmujaca wartos Ä true ( prawda ) wtedy, kiedy jej argumenty maja rózne (przeciwne) wartosci, a wartosc false wówczas, gdy oba argumenty maja takie same wartosci algorytm plecakowy co to jest.
Jak działa Adres Symboliczny:
Co to jest najczesciej w programie napisanym w Ä asemblerze, odnoszaca się do komórki, bajtu albo pola bajtów, utworzona z ciagu znaków, zazwyczaj wybieranych ze zbioru liter i cyfr, przewaznie rozpoczynajaca algorytm plecakowy słownik.
Jak działa Awaria:
Co to jest zachowania mechanizmu albo jego skladowej niezgodny z zalozeniami, w szczególnosci prowadzacy do zatrzymania pracy mechanizmu. Rozróznia się dwa typy awarii: uszkodzenia uciszajace i wady algorytm plecakowy czym jest.

Czym jest Plecakowy Algorytm znaczenie w Słownik programisty A .