Słownik algorytm plecakowy co to jest? Do czego służy poprzez R. Merkle'a (1978); w a.p. problem.

Czy przydatne?

Co to jest algorytm plecakowy

Co to jest ALGORYTM PLECAKOWY: Ä algorytm szyfrowania z kluczem jawnym, zaproponowany poprzez R. Merkle'a (1978); w a.p. problem bazuje na okresleniu, które elementy znajduja się w plecaku o znanej wadze, jesli znane sa wagi elementów. Ze wzrostem liczby elementów w plecaku zadanie staje się bardzo zlozone obliczeniowo; problem plecakowy jest NP-zupelny. Szyfr korzystajacy z a.p., poczatkowo uznawany za niemozliwy do zlamania, pokonal A. Shamir (Ä RSA). Aktualnie a.p. nie jest użytkowany do szyfrowania. Zobacz tez problem plecakowy
Jak działa Atak Aktywny:
Co to jest bezpieczenstwo, polegajacy na wykonywaniu zmian w strumieniu danych albo tworzeniu danych falszywych. Rozróznia się cztery typy a.a.: Ä maskarade, atak poprzez ponawianie, m o d y f i k o- w a n i e algorytm plecakowy co znaczy.
Jak działa Algorytmy Scentralizowane:
Co to jest wykonywane Ä systemie scentralizowanym albo algorytmy użytkowane Ä systemie rozproszonym, ale zalezne od scentralizowanych skladowych, na przykład od centralneg Ä serwera czasu, koordynatora i tym algorytm plecakowy krzyżówka.
Jak działa ADSL:
Co to jest HDSL, standard modemowego podlaczenia komputera do sieci Ä WAN za pomoca Ä skretki; wersja ADSL 3 (1997) umozliwia przyjmowanie danych z szybkoscia 6 Mb/s i ekspediowanie ich z szybkoscia 640 Kb/s algorytm plecakowy co to jest.
Jak działa Adres Wirtualny:
Co to jest fizycznego rozmiaru Ä pamieci operacyjnej, odwzorowywany na Ä adres fizyczny poprzez Ä jednostke zarzadzania pamiecia, zlozony z numeru Ä strony (albo segmentu) i odleglosci adresowanego obiektu od algorytm plecakowy słownik.
Jak działa Adresy Wybrane:
Co to jest dawno juz przekroczyla mld. Dlatego wszelakie wybory sposród nich nosza znamiona subiektywizmu albo przypadkowosci. Oto przykladowa spis takich ciekawych badz uzytecznych adresów z odeslaniami do algorytm plecakowy czym jest.

Czym jest Plecakowy Algorytm znaczenie w Słownik programisty A .