Słownik aktywny co to jest? Do czego służy instrukcje sa realizowane albo osoba powodujaca zmiane.

Czy przydatne?

Co to jest aktywny

Co to jest AKTYWNY: oddzialujacy, aktywny, na przykład Ä mechanizm, którego instrukcje sa realizowane albo osoba powodujaca zmiane danych w systemie; równiez obiekt mechanizmu poddawany dzialaniu (de facto pasywny), na przykład biezaco uzytkowana Ä strona pamieci, okno lub strefa dyskowa. Zobacz tez bierny
Jak działa Algorytmy Kruskala I Prima:
Co to jest znajdowani Ä minimalnego drzewa rozpinajacego. Czas dzialania algorytmu Kruskala dla grafu G = (V, E) wynosi O(E lgE). Czas dzialania algorytmu Prima wynosi O(E lgV), a w wersji z uzyciem kopca aktywny co to jest.
Jak działa Ada Augusta Hr. Lovelace:
Co to jest matematyczka (1815-1852), córka poety lorda Byrona, pionierka programowania, entuzjastka projektu nigdy niezrealizowanej maszyny analitycznej C. Babbage'a, dla której sporzadzala opisy dzialania aktywny definicja.
Jak działa Architektura N-Bitowa:
Co to jest okreslenie klasyfikujace architekture mikroprocesora wedlug liczby bitów, która jest on zdolny przesylac (przetwarzac) równolegle (n = 4, 8, 16, 32, 64 aktywny co znaczy.
Jak działa Amdahl, G.:
Co to jest 1922), amerykanski projektan Ä sprzetu, swój pierwszy komputer wykonal w ramach pracy doktorskiej. Ä IBM kierowal projektem komputera IBM 704 (lata 50.), a pózniej - serii IBM 360 (poczatek lat 60 aktywny słownik.
Jak działa Adresowanie Bezwzgledne:
Co to jest 1. korzystanie z Ä adresów bezwzglednych; 2. Ä adresowanie bezposrednie aktywny znaczenie.

Czym jest Aktywny znaczenie w Słownik programisty A .