Definicja Zumi.pl co oznacza. Czym jest branżową bazą spółek, który został stworzony przy.

Czy przydatne?

Definicja Pl Zumi

Co to jest ZUMI.PL Zumi.pl to internetowy geolokalizacyjny serwis mapowy z branżową bazą spółek, który został stworzony przy współpracy portalu Onet.pl z dostawcami zdjęć satelitarnych, planów miast i danych o firmach.
Zumi umożliwia podgląd terytorium Polski na zdjęciach satelitarnych, wyłapanie adresu pocztowego, podgląd szczegółowego planu miasta z precyzyjną siatką ulic, wyznaczanie trasy dojazdu z jednej lokalizacji do drugiej, wyszukiwanie spółek wg branż i słów najważniejszych wokół zadanego punktu na mapie albo na trasie przejazdu, sposobność rezerwacji noclegu w znalezionych na mapie hotelach etc. Serwis pełni rolę branżowego spisu spółek – każda spółka może bezpłatnie dodać własne dane, dzięki czemu użytkownicy serwisu mogą znaleźć na przykład najbliższego fryzjera czy pobliski sklep monopolowy. Każda spółka posiada własną wizytówkę z głównymi danymi – adresem, numerem telefonu, godzinami otwarcia, wiadomością o możliwości płatnością kartą kredytową i słowami najważniejszymi charakteryzującymi profil działalności spółki. Dodanie spółki wspólnie z 5 słowami najważniejszymi jest bezpłatne.
Możliwe jest także wykupienie poszerzonej wizytówki, która umożliwia bogatsze przedstawienie własnej oferty, wyróżnienie w wynikach wyszukiwania i wyróżnienie spółki na mapie
Definicja Znacznik Lub Tag:
Co to jest HTML, wstawiane do dokumentu internetowego, które jest w dalszym ciągu interpretowane we właściwy sposób poprzez przeglądarkę WWW. Np. polecenie P skutkuje utworzenie nowego akapitu, oddzielonego od zumi.pl co to jest.
Definicja Zegar Taktujący:
Co to jest odmierzający krokową pracę w elektronicznych systemach opartych na procesorach i we wszelkiego rodzaju cyfrowych układach sekwencyjnych. Prędkość taktowania ma ważny wpływ na wydajność mechanizmu zumi.pl definicja.
Definicja Zgrywka:
Co to jest a więc save gry – zapis stanu gry zumi.pl co znaczy.
Definicja ZIF Socket:
Co to jest Zero Insertion Force SOCKET – gniazdo o zerowym wkładzie siły przy wkładaniu procesora) – rodzaj gniazda procesora, które pozwala na zamontowanie procesora na podstawce bez użycia siły nacisku zumi.pl słownik.
Definicja Żabkować:
Co to jest „gra żabkuje” – znaczy to tyle, iż gra się ślimaczy, chodzi wolno i wyraźnie skokowo (jak żaba). Ogólnie to nie jest komplement dla gry zumi.pl znaczenie.

Czym jest Zumi.pl znaczenie w Słownik Internet Z .