Definicja Zumi.pl co oznacza. Czym jest branżową bazą spółek, który został stworzony przy.

Czy przydatne?

Definicja Pl Zumi

Co to jest ZUMI.PL Zumi.pl to internetowy geolokalizacyjny serwis mapowy z branżową bazą spółek, który został stworzony przy współpracy portalu Onet.pl z dostawcami zdjęć satelitarnych, planów miast i danych o firmach.
Zumi umożliwia podgląd terytorium Polski na zdjęciach satelitarnych, wyłapanie adresu pocztowego, podgląd szczegółowego planu miasta z precyzyjną siatką ulic, wyznaczanie trasy dojazdu z jednej lokalizacji do drugiej, wyszukiwanie spółek wg branż i słów najważniejszych wokół zadanego punktu na mapie albo na trasie przejazdu, sposobność rezerwacji noclegu w znalezionych na mapie hotelach etc. Serwis pełni rolę branżowego spisu spółek – każda spółka może bezpłatnie dodać własne dane, dzięki czemu użytkownicy serwisu mogą znaleźć na przykład najbliższego fryzjera czy pobliski sklep monopolowy. Każda spółka posiada własną wizytówkę z głównymi danymi – adresem, numerem telefonu, godzinami otwarcia, wiadomością o możliwości płatnością kartą kredytową i słowami najważniejszymi charakteryzującymi profil działalności spółki. Dodanie spółki wspólnie z 5 słowami najważniejszymi jest bezpłatne.
Możliwe jest także wykupienie poszerzonej wizytówki, która umożliwia bogatsze przedstawienie własnej oferty, wyróżnienie w wynikach wyszukiwania i wyróżnienie spółki na mapie
Definicja Zaplecze Pod Pozycjonowanie:
Co to jest internetowych, które są pod kontrolą pozycjonera i umożliwiają umieszczenie na nich odpowiedniej treści i linków pozycjonujących. Do zaplecza wlicza się także wykupione na stałe miejsca na linki na zumi.pl co znaczy.
Definicja Zwis:
Co to jest potoczne ustalenie na zawieszenie się programu albo mechanizmu operacyjnego zumi.pl krzyżówka.
Definicja Złe Sąsiedztwo:
Co to jest strony i linki związane pośrednio albo bezpośrednio ze stronami pornograficznymi, hazardowymi i etc. Jakikolwiek związek z taką stroną, albo także odnośnikiem do niej może wpływać niekorzystnie na zumi.pl co to jest.
Definicja Zagubione Klastry:
Co to jest które nie są obecnie przydzielone żadnemu z plików ani nie są oznaczone jako klastry wolne do zastosowania. Zagubione klastry są błędem w organizacji dysku i objawiane są poprzez komunikaty o błędach zumi.pl słownik.
Definicja Żółw:
Co to jest LOGO. Żółw ma określone na ekranie położenie i zwrot. Część dyrektyw języka LOGO i innych zaopatrzonych w tak zwany grafikę żółwia dotyczy sterowania nim i rysowania w ten sposób figur geometrycznych zumi.pl czym jest.

Czym jest Zumi.pl znaczenie w Słownik Internet Z .