Definicja Zumi.pl co oznacza. Czym jest branżową bazą spółek, który został stworzony przy.

Czy przydatne?

Definicja Pl Zumi

Co to jest Zumi.pl Zumi.pl to internetowy geolokalizacyjny serwis mapowy z branżową bazą spółek, który został stworzony przy współpracy portalu Onet.pl z dostawcami zdjęć satelitarnych, planów miast i danych o firmach.
Zumi umożliwia podgląd terytorium Polski na zdjęciach satelitarnych, wyłapanie adresu pocztowego, podgląd szczegółowego planu miasta z precyzyjną siatką ulic, wyznaczanie trasy dojazdu z jednej lokalizacji do drugiej, wyszukiwanie spółek wg branż i słów najważniejszych wokół zadanego punktu na mapie albo na trasie przejazdu, sposobność rezerwacji noclegu w znalezionych na mapie hotelach etc. Serwis pełni rolę branżowego spisu spółek – każda spółka może bezpłatnie dodać własne dane, dzięki czemu użytkownicy serwisu mogą znaleźć na przykład najbliższego fryzjera czy pobliski sklep monopolowy. Każda spółka posiada własną wizytówkę z głównymi danymi – adresem, numerem telefonu, godzinami otwarcia, wiadomością o możliwości płatnością kartą kredytową i słowami najważniejszymi charakteryzującymi profil działalności spółki. Dodanie spółki wspólnie z 5 słowami najważniejszymi jest bezpłatne.
Możliwe jest także wykupienie poszerzonej wizytówki, która umożliwia bogatsze przedstawienie własnej oferty, wyróżnienie w wynikach wyszukiwania i wyróżnienie spółki na mapie

Czym jest Zumi.pl znaczenie w Słownik Internet Z .