Definicja Żabkować co oznacza. Czym jest wolno i wyraźnie skokowo (jak żaba). Ogólnie to nie jest.

Czy przydatne?

Definicja Żabkować

Co to jest ŻABKOWAĆ „gra żabkuje” – znaczy to tyle, iż gra się ślimaczy, chodzi wolno i wyraźnie skokowo (jak żaba). Ogólnie to nie jest komplement dla gry
Definicja ZOO:
Co to jest archiwum utworzone dzięki programu ZOO (zobacz punkt 2) 2. – dosowy program kompresujący, który tworzy pliki o rozszerzeniu ZOO (zobacz pojęcie 1). 3. Termin ten odnosi się do szkodliwego kodu (na żabkować co to jest.
Definicja ZIP:
Co to jest format kompresji (zmniejszania objętości) plików komputerowych bardzo regularnie spotykany przy pobieraniu większych plików z Internetu. By otworzyć taki plik, musisz dysponować odpowiednim programem żabkować definicja.
Definicja Znacznik Lub Tag:
Co to jest HTML, wstawiane do dokumentu internetowego, które jest w dalszym ciągu interpretowane we właściwy sposób poprzez przeglądarkę WWW. Np. polecenie P skutkuje utworzenie nowego akapitu, oddzielonego od żabkować co znaczy.
Definicja Zombie:
Co to jest mechanizm który się zakończył. Mechanizm operacyjny został powiadomiony o jego zakończeniu, lecz mechanizm macierzysty nie mógł w odebrać danych wyjściowych od zakończonego procesu potomnego żabkować słownik.
Definicja z3:
Co to jest pierwsza na świecie maszyna cyfrowa z kompletnie automatycznym sterowaniem, skonstruowana poprzez K. Zusego (1941). Jest niekiedy uznawana za pierwszy pracujący komputer cyfrowy żabkować znaczenie.

Czym jest Żabkować znaczenie w Słownik Internet Z .