Definicja Z3 co oznacza. Czym jest automatycznym sterowaniem, skonstruowana poprzez K. Zusego (1941.

Czy przydatne?

Definicja Z3

Co to jest Z3 pierwsza na świecie maszyna cyfrowa z kompletnie automatycznym sterowaniem, skonstruowana poprzez K. Zusego (1941). Jest niekiedy uznawana za pierwszy pracujący komputer cyfrowy
Definicja ZOO:
Co to jest archiwum utworzone dzięki programu ZOO (zobacz punkt 2) 2. – dosowy program kompresujący, który tworzy pliki o rozszerzeniu ZOO (zobacz pojęcie 1). 3. Termin ten odnosi się do szkodliwego kodu (na z3 co to jest.
Definicja Zgrywka:
Co to jest a więc save gry – zapis stanu gry z3 definicja.
Definicja Zombie:
Co to jest mechanizm który się zakończył. Mechanizm operacyjny został powiadomiony o jego zakończeniu, lecz mechanizm macierzysty nie mógł w odebrać danych wyjściowych od zakończonego procesu potomnego z3 co znaczy.
Definicja ZIP:
Co to jest format kompresji (zmniejszania objętości) plików komputerowych bardzo regularnie spotykany przy pobieraniu większych plików z Internetu. By otworzyć taki plik, musisz dysponować odpowiednim programem z3 słownik.
Definicja Żółw:
Co to jest LOGO. Żółw ma określone na ekranie położenie i zwrot. Część dyrektyw języka LOGO i innych zaopatrzonych w tak zwany grafikę żółwia dotyczy sterowania nim i rysowania w ten sposób figur geometrycznych z3 znaczenie.

Czym jest Z3 znaczenie w Słownik Internet Z .